Emlak Haber Ajansı
Emlak Analizi ve Güncel Emlak Haberleri

Univa’dan Ayda 1.900 TL’ye Yatırımcı Olma Fırsatı!

Türkiye’de bir ilke imza atarak gayrimenkul sektöründe yeni bir dönemi başlatan Erkanlı Holding’in yatırım amaçlı öğrenci evi projesi Univa, projelerinde sunduğu avantajların yanı sıra alım konusunda da yatırımcılara kolaylıklar sunmaya devam ediyor.

0 793

Türkiye’de bir ilke imza atarak gayrimenkul sektöründe yeni bir dönemi başlatan Erkanlı Holding’in yatırım amaçlı öğrenci evi projesi Univa, projelerinde sunduğu avantajların yanı sıra alım konusunda da yatırımcılara kolaylıklar sunmaya devam ediyor.

Bu kapsamda yeni bir kampanya başlatan Univa, aylık 1.900 TL’lik taksitlerle yatırımcı olma imkanı sunuyor. Konu hakkında açıklamalarda bulunan Erkanlı Holding Genel Müdürü Evrim Karayel, “Türkiye’de yatırımcı olmanın şartlarını yeniden şekillendiriyoruz. Kira öder gibi gayrimenkul sahibi olmak isteyenlere önemli kolaylıklar sunuyoruz. Aylık 1.900 TL’lik taksitlerle başlattığımız kampanyamız da bu misyonumuzun en önemli örneklerinden” dedi.

Türkiye’de bir ilke öncülük ederek inşaat sektöründe yeni bir yatırım modelini hayata geçiren Erkanlı Holding’in yatırım amaçlı öğrenci evi projesi Univa, yatırımcılara alım konusunda sunduğu avantajlara bir yenisini daha ekledi. Univa, bu kapsamda başlattığı kampanya ile aylık 1.900 TL’lik taksitlerle Türkiye’de öğrenci evi sahibi olma imkanı sunuyor.

Sakarya, Kocaeli ve Düzce’de yer alan projelerinde yatırımcılarına düşük ödemeli taksit seçenekleriyle önemli avantajlar sağlayan Univa, yüzde 25’lik peşinat ödemesi, iki adet ara ödeme ve 1.900 TL’lik 36 ay vadeli sabit taksitlerle toplamda 274.000 TL’ye yatırımcı olma fırsatı sunuyor. Yüzde 10’a varan indirim fırsatının da yer aldığı projeler; 8 yılda amortisman, 5 yıl kira garantisi ve yüzde 65 fiyat artışı gibi avantajları da beraberinde getiriyor.

Yatırımcı olmanın şartları değişiyor!

Konu hakkında açıklamalarda bulunan Erkanlı Holding Genel Müdürü Evrim Karayel, Türkiye’de alternatif gayrimenkul yatırımlarının tanıtımı açısından üstlendikleri misyonun birçok sorumluluğu da beraberinde getirdiğini vurguladı. Bu kapsamda Türkiye’de yatırımcı olmanın şartlarını adeta yeniden belirlediklerinin altını çizen Karayel, “Sakarya, Kocaeli ve Düzce’deki projeleriyle birçok ilke öncülük eden Univa, yatırımcılara sunduğumuz avantajların yanı sıra alım şartları konusunda da çok sayıda kolaylığı beraberinde getiriyor.

Türkiye’de yatırımcı olmanın şartlarını adeta yeniden şekillendiriyoruz. Bu kapsamda yatırımcılara sunduğumuz kampanyalar da bu misyonumuzu destekliyor. Yeni başlattığımız kampanya da bu misyonumuzun en önemli örneklerinden. Kampanyamız sayesinde yatırım yapmak isteyenler kira öder gibi öğrenci evi sahibi olabilecekler. Univa’nın alternatif gayrimenkul alanında üstlendiği misyonunun Türkiye’deki yatırımcılar için yeni bir dönemi başlatacağını düşünüyoruz” diye konuştu.

Leave your vote

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.