Emlak Haber Ajansı
Emlak Analizi ve Güncel Emlak Haberleri

Univa’dan 1 Ayda 7 Milyon TL’lik Öğrenci Evi Satışı!

Hem yerli hem yabancı yatırımcıdan Univa’ya yoğun talep! Bir ayda 7 milyon TL’lik gelir!

0

Türkiye’de bir ilke öncülük ederek gayrimenkul sektöründe yeni bir yatırım modelini hayata geçiren Erkanlı Holding’in yatırım amaçlı öğrenci evi projesi Univa, hem yerli hem de yabancı yatırımcıların yakın markajına girdi. Univa, bu kapsamda mayıs ayında yaklaşık 7 milyon TL’lik satışa imza attı.

Konu hakkında açıklamalarda bulunan Erkanlı Holding Genel Müdürü Evrim Karayel, “Hem yerli hem de yabancı yatırımcılardan yoğun talep alıyoruz.

Bu kapsamda mayıs ayında 26 öğrenci evininin satışını gerçekleştirerek yaklaşık 7 milyon TL’lik gelir elde ettik. Haziran ayında bayram tatiline rağmen bu ilginin devam etmesinden ve yoğun bir hareketlilik içinde olmaktan dolayı mutluyuz” dedi.

Erkanlı Holding tarafından hayata geçirilen alternatif gayrimenkul yatırım projesi Univa Öğrenci Evleri, Türkiye’nin en büyük alternatif gayrimenkul yatırımcısı konumunu güçlendirmeye devam ediyor.

Hem yerli hem de yabancı yatırımcının yoğun ilgisiyle karşılaşan Univa, projelerinde sunduğu imkanların yanı sıra satın alma noktasında da yatırımcılara getirdiği avantajlarla bu ilgiyi artırmayı amaçlıyor. Bu kapsamda mayıs ayında 26 dairenin satışını gerçekleştiren Univa, yaklaşık 7 milyon TL’lik gelir elde etti.

Konu hakkında açıklamalarda bulunan Erkanlı Holding Genel Müdürü Evrim Karayel, Univa olarak alternatif gayrimenkul yatırımlarının tanıtılmasında üstlendikleri misyonun bugün geldikleri noktaya ulaşmaları adına önemli bir yer tuttuğunu vurguladı.

Türkiye’de ilk tercih edilen projeler arasında!

Univa’nın Sakarya, Kocaeli ve Düzce’de bulunan projelerinin ilk günden bu yana yoğun bir ilgiyle karşılandığının altını çizen Karayel, “Hem yurtiçindeki hem de yurtdışındaki yatırımcılardan yoğun talep alıyoruz. Sunduğumuz avantajlarla Türkiye’de tercih edilen ilk projeler arasındayız. Dolayısıyla bu durum satışlarımıza da yansıyor. Bu kapsamda geçen ay yaklaşık 7 milyon TL’lik satışa imza attık. Haziran ayında bayram tatiline rağmen bu ilginin devam etmesinden ve yoğun bir hareketlilik içinde olmaktan dolayı mutluyuz” dedi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.