Emlak Haber Ajansı
Emlak Analizi ve Güncel Emlak Haberleri

RE/MAX Türkiye’den Akdeniz Bölgesi’ne özel bayilik semineri

RE/MAX Türkiye, franchise ofisi açarak RE/MAX markası ile birlikte büyümek isteyenler için bayilik semineri düzenliyor. Ücretsiz etkinlik, 6 Nisan’da Antalya’da gerçekleşecek.

0

Dünyanın en çok gayrimenkul satışı gerçekleştiren kurumu olan RE/MAX markasının ülkemizdeki temsilcisi olan, profesyonel gayrimenkul pazarlama ve danışmanlık hizmetleri sunan RE/MAX Türkiye, girişimcilere önemli fırsatlar sunmayı sürdürüyor.

Halen Türkiye’nin farklı bölgelerinde 260’tan fazla franchise ofisi ile hizmetlerini sürdüren RE/MAX Türkiye, yeni ofisler açarak RE/MAX markası ile birlikte büyümek isteyen girişimciler için, bir seminer düzenliyor. Başta Akdeniz Bölgesi’ndeki girişimciler ve girişimci adayları olmak üzere, konuya ilgi duyan herkesin katılabileceği seminer, 6 Nisan Cumartesi günü saat 19.00’da Antalya Akra Barut Hotel’de gerçekleşecek.

Etkinliğe katılanlar, RE/MAX Türkiye’ye bağlı bir ofis açmanın kendilerine ne tür fırsatlar sunacağını öğrenme şansı yakalayacak ve sorularını sorabilecekler. Seminere kayıt www.remax.com.tr/seminerler/seminer-kayit adresinden yapılabiliyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.