Turk Emlak Haber Ajansı
Emlak Analizi ve Güncel Emlak Haberleri

Mucur’a 253 konutluk yeni proje

TOKİ, Kırşehir il merkezine ortalama 21 kilometre uzaklıkta bulunan Mucur ilçesi Solaklı mahallesinde 253 konutluk yeni proje yapacak.

0

Kırşehir il merkezine ortalama 21 kilometre uzaklıkta bulunan yaklaşık 18 bin 500 nüfuslu Mucur ilçesi Solaklı mahallesinde TOKİ tarafından yaptırılacak 253 konutun inşaat yapım E-ihalesi 8 ocak 2021 cuma günü saat 11.00’de yapılacak.

Tünel kalıp sistemiyle yapılacak olan projenin ihale kapsamında konutların yanı sıra 4 dükkanlı ticaret merkezi, bir cami ile çevre düzenlemesi ve alt yapı çalışmaları da bulunuyor.

İhalenin sonuçlandırılması ve sözleşmenin imzalanmasıyla birlikte 10 gün için yer tesliminin yapılacağı projenin şartnameye göre 500 takvim gününde tamamlanarak teslim edilmesi gerekiyor.

Proje ihalesi ile ilgili detaylı bilgiler EKAP’ta (Elektronik Kamu Alımları Platformu) yer alan ihale dokümanı içinde bulunan idari şartnamede bulunuyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Devamını Oku