Emlak Haber Ajansı
Emlak Analizi ve Güncel Emlak Haberleri

İngiliz ve Türk İş Dünyası TBCCI İstanbul Forumu’nda Buluşuyor

10 yıldır düzenli olarak gerçekleştirilen Türk-İngiliz Ticaret ve Sanayi Odası (TBCCI) tarafından organize edilen İngiltere-Türkiye İş Forumu 4 Eylül’de Hilton Bosphorus İstanbul Otel'de gerçekleştirilecek.

0 914

10 yıldır düzenli olarak gerçekleştirilen Türk-İngiliz Ticaret ve Sanayi Odası (TBCCI) tarafından organize edilen İngiltere-Türkiye İş Forumu 4 Eylül’de Hilton Bosphorus İstanbul Otel’de gerçekleştirilecek.

Görkemli bir toplantıya ev sahipliği yapacak.

İngiltere ve Türkiye iş dünyasını buluşturacak olan konferansta Brexit sonrası atılacak adımlar ve iş birlikleri masaya yatırılacak.

Teknoloji, finans, enerji, imalat ve yapı sektörü ile ilgili sektörlerin ağırlıkta olduğu ekonomi devlerini buluşturacak toplantıda ikili anlaşmalar ve karşılıklı yatırımlar hakkında önemli projeler tanıtılacak.

Konferansın ana teması ise, iki ülke arasında iş yapan ya da yapmak isteyen şirketler, profesyoneller, görevliler, akademisyenler ve bireylere doğru adımları atmaları konusunda yardımcı olmak.

Hem Türkiye’den hem de İngiltere’nin önde gelen şirketlerinden devlet kurumlarından düşünce liderlerinin konuşma yapacağı konferans iki ülke arasında sağlam temeller atılmasını amaçlıyor.

İngiltere’de geleceğin teknolojileri, siber güvenlik, bulut işletim sistemi, finans ve altyapı gibi çalışmalar hakkında konunun uzmanları tarafından Türk yatırımcılara bilgiler verecek.

İki ülke profesyonelleri toplantı sonrası ikili görüşmeler gerçekleştirebilecek. Konferans’ta Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan’da konuşmacı olarak katılarak sektör temsilcilerine açıklamalarda bulunacak.

Emlak Haber Ajansı

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.