Emlak Haber Ajansı
Emlak Analizi ve Güncel Emlak Haberleri

Erdal İmrek: TAM Nokta’da çok büyük işler başaracağız

Tam Nokta Başakşehir Master Franchise bayiliğini ilk açan isim olan Erdal İmrek, proje hakkında ilk kez Emlak Haber Ajansına konuştu.

0

Proje hakkındaki düşüncelerini paylaşan İmrek konuyla ilgili şunları söyledi:  ” Yaklaşık 4 ay önce başladığımız bu serüveni açılışı gerçekleştirerek sonlandırdık. Aslında sonlandırmadık her şey yeni başlıyor. 

Aslında rakip firmalarımız demeyeceğim ama aynı piyasada iş yaptığımız arkadaşlar karşısında biliyorsunuz belirli markalar var. O markaların karşısında biz tamamen yerli kendimizin kurduğu, bir sistem üzerinde çok büyük bir başarıya imza atacağımızı görüyoruz.

Daha önce de bahsettiğim gibi çok profesyonel, aslında ne yaptığını bilen ayağı yere tamamıyla basan devletin vermiş olduğu imkanları da yani mesleki yeterlilik belgesini de cebine koymuş herkese güven veren, kişinin aldığı portföyü tamamen güvenle sonlandıran, mülk sahiplerinin de tamamen güvenerek hareket edebileceği sistemin içerisinde olacak.

İkinci TAM Nokta Eskişehir’e verildi

Tam Nokta Türkiye’de bugün burada ikincisi Eskişehir’e verildi. İlk olarak açmanın mutluluğunu yaşıyorum. Sağ olsun dostlarımız bizi bugün burada yalnız bırakmadı. Size de ayrıca teşekkür ederim.

Beraber çalıştığımız arkadaşlarımızı çok iyi seçmek durumundayız. Biliyorsunuz mesleğimiz itibariyle bir emlakçı kelimesi insanları da çok farklı bir noktaya getirebiliyor.  Ama biz bazı ön algıları tamamen yıkmak istediğimiz için çalışma arkadaşlarımızı, yol arkadaşlarımızı, bizimle ekip olacak arkadaşlarımızı, bizden franchise alacak arkadaşlarımız üzerinde çok itinayla hareket ediyoruz.

Sabah 9’dan akşam 9’a kadar ofislerimiz açık. Çünkü bizimkisi bir hizmet sektörü olduğu için insanlar kendi işleri ile ilgilenirken, bırakın sizin gayrimenkullerinizle biz ilgilenelim diyoruz.

Emlakçı dediğimiz bir mesleğin içerisinde bakış açılarını o ön yargılarını artık atsınlar. Herkes çalışacağı insanı seçmekle mükelleftir. Muhasebecinizi, avukatınızı, gayrimenkul danışmanı, emlak ofisinizi siz tercih ediyorsunuz. Son olarak şunu söylemek istiyorum. Kendiniz de de bir şeyler bulun, kendinizle nasıl çalışacak insanları bulun ona göre hareket edin. ” diyerek konuşmasını tamamladı.

Emlak Haber Ajansı

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.