Emlak Haber Ajansı
Emlak Analizi ve Güncel Emlak Haberleri

Çağrı Cansever: “Tam Nokta’da ahlaki kurallara uyan herkese kapımız açık”

TAM Nokta Başakşehir görkemli bir törenle açıldı. Sektörde bir ilki daha hayata geçiren TURYAP, emlak sektörüne farklı bir bakış açısı getirdi. Kalabalık bir davetli grubunun katılımıyla gerçekleşen açılış yoğun ilgi gördü.

0 529

TAM Nokta Başakşehir görkemli bir törenle açıldı.  Sektörde bir ilki daha hayata geçiren TURYAP, emlak sektörüne farklı bir bakış açısı getirdi. Kalabalık bir davetli grubunun katılımıyla gerçekleşen açılış yoğun ilgi gördü.

Emlak Haber Ajansı olarak açılışta Turyap Eskişehir Merkez Temsilcisi aynı zamanda Eskişehir Tam Nokta Master Franchise’ı Çağrı Cansever’e proje hakkındaki düşüncelerini sorduk.

Çağrı Cansever Tam Nokta hakkında şunları söyledi:  Tam Nokta doğru bir konumda açılmış gayet güzel bizim Turyap’ın ikinci bir kuruluşu TAM Nokta, Gayrimenkul sektörüne yön veren Turyap’ın geç kalınmış bir kararı da olsa artık ivme kazanarak bu doğrultuda büyümesi gereken ve bununla ilgili genç dinamizm getiren bize hayat veren bir kuruluş olacak TAM Nokta.

Biz Eskişehir Merkez Temsilciliği olarak 20 yıldır Turyap bayrağını dalgalandırıyoruz. Aynı zamanda TAM Nokta’nın Eskişehir Master Franchise anlaşmasını yaptık. Bu bayrağı da Eskişehir de de dalgalandırmak istiyoruz.  Bugün buraya TAM Nokta Başakşehir’in açılışına destek olmak için geldik.

Bu oluşumun amacını kısaca açıklamak gerekirse, kazan kazan sistemi üzerine kurulu.  Bizim kendi bünyemizde çalışan bir brokırlarımızın emeklerinin onlara daha fazla döneceği bir sistem.

Bu onların üzerinden bizim gerekli eğitimleri verip gerekli kurumsal kimliği kazandırıp piyasada daha fazla para kazanabileceğimiz bir sistem aslında. Emlak sektörü bacasız bir fabrika aslında amacımız brokırlarımızla beraber çalışıp hem onlara kazandıralım hem biz kazanalım istiyoruz.

Ahlaki değerler içerisinde bu işi dürüst olarak yapabilecek herkese kapımız açık. Onun haricinde zaten kendi uygun gördüğümüz personel ve kendi uygun gördüğümüz brokırlara kendi eğitimlerimizi vererek devam ediyoruz. diyerek sözlerini tamamladı.

Emlak Haber Ajansı

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.