Emlak Haber Ajansı
Emlak Analizi ve Güncel Emlak Haberleri

Bahar kampanyası başlatan inşaat firmaları

Konut sektörü durgun geçen konut satışlarını artırmak için bahar kampanyalarını duyurmaya başladılar. Kampanyadaki konut projeleri ve detayları bu haberimizde

0 717

Konut satışlarından bekledikleri talebi göremeyen inşaat firmaları ilkbahar’ın gelmesiyle birlikte yeni kampanyalarını duyurmaya başladılar. İşte bahar kampanyası düzenleyen inşaat firmaları.

Emlak Haber Ajansı

Yükselen kredi faiz oranları ve bankaların mevduat sahiplerine verdiği yüksek faizler nedeniyle satışları durma noktasına gelen inşaat firmaları satışları arttırabilmek adına birbirinden cazip kampanyalar sunmaya başladı.

Ev sahibi olmak isteyen kişileri tevşik etmeye yönelik düzenlenen kampanyalarda oturunca öde, şimdi al 1 sene öde, kira garantisi, 120 ay vadeli 0.98 konut kredisi gibi pek çok cazip fırsat sunuluyor.

Sur Yapı 1 sene sonra öde kampanyasını başlattı

Türkiye’nin en büyük inşaat firmaları arasında yer alan Sur Yapı, düzenlemiş olduğu kampanyada, ‘Şimdi al 1 yıl sonra öde kampanyası’ ile düşen satışları artırmak adına önemli bir adım atmış oldu.

Nef oturunca öde kampanyası

Markalı projeleri ile Türkiye’nin en fazla konuştuğu marka haline gelen NEF, ilkbahar’ın gelmesiyle kampanya başlatan inşaat firmalarına katıldı. ‘NEF oturunca ödersiniz kampanyası adıyla başlatışlan kampanya satıştaki tüm projelerini kapsıyor. NEF Bahçelievler, NEF Basınekspress, NEF Ortayaka, ve NEF Çekmeköy,  için geçerli olan kampanyada şimdi ev sahibi olanlar ödemelerine taşınınca başlıyorlar.

Ağaoğlu’ndan  120 Ay 0,98 faiz oranıyla konut kampanyası

Ağaoğlu İnşaat ise belirli projelerde 120 ay vadeli 0,98 konut kredisi fırsatı sunuyor.

bu projeler arasında, Ağaoğlu Çekmeköy konut projesi için sadece yüzde 10 peşinatla 120 ay vadeli konut satışı yapılıyor.

Teknik Yapı projelerinde yüzde 30 indirim

Teknik Yapı Ev’lenme Yasası adını verdiği kampanyası ile hem konut fiyatlarına yüzde 30 indirim yapıyor hem de ara ödeme almadan ev sahibi yapıyor.

İsteyen kişilere de 0.98 faiz oranı ile taksitle konut alma fırsatı tanınıyor. Hemen teslim konut projeleri de bulunan markanın farklı lokasyonlarda yer alan çok sayıda konut projesi bulunuyor.

Evora İzmir, Yücelpark, Uplife, Deluxia Park, Evora Denizli, Suadiye Sahil, Cadde Projeleri bunlardan birkaçı olarak yer alıyor.

Greenist 10 daire için kampanya başlattı

Saray Grup imzasıyla hayata geçirilen Greenist’te bahar kampanyası başladı. Greenist’in bahar kampanyası kapsamında, nakit alımlarda 10 daire için yüzde 15 indirim ve kişiye özel ödeme seçenekleri sunuluyor.

Sinpaş Konut Kampanyası 

Sinpaş konut projeleri için 120 ay vadeli 0.98 konut kredisi fırsatı ile satışlarına devam ediyor.

Sinpaş Bahar Fırsatı adını verdiği kampanyası Sinpaş Marina Ankara, Sinpaş Finans Şehir, Sinpaş Metro Life, Sinpaş Gökorman, Sinpaş Altın Oran ve Sinpaş Bursa Modern konut projesi başta olmak üzere çok sayıda projesinde bahar kampanyası ile cazip fiyat ve uygun koşullar sunuyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.