Emlak Haber Ajansı
Emlak Analizi ve Güncel Emlak Haberleri

Ankara Golfkent’te 29 Ekim Coşkusu

Turyap tarafından Ankara'da hayata geçirilen Golfkent'te 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı muhteşem bir katılımla kutlandı.

0

Turyap tarafından Ankara’da hayata geçirilen Golfkent’te 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı muhteşem organizasyonla kutlandı. Cumhuriyet’in 97. yıldönümü kutlamalarının  adreslerinden birisi de Ankara Golfkent oldu. Bir çok spor federasyonunun da merkezi haline gelen proje, görkemli bir bayram coşkusu yaşattı.Turyap Yönetim Kurulu Başkanı Azmi Sarıbay’ında hazır bulunduğu törende, çeşitli etkinliklerle renkli anlar yaşandı.

Etkinlikle ilgili konuşan Sarıbay, şunları söyledi; Bugün burada Cumhuriyetimizin 97. yıl dönümünü kutladığımız için büyük mutluluk duyuyorum. Bu vesilesiyle burada ayrıca bulunmak bize gurur veriyor. İnşallah bundan sonra da nice 29 Ekim Bayramlarını, ve diğer bayramları da burada kutlamak bize nasip olur. Ankara Golfkent sporun merkezi olacak demiştim. Bu güzel günde bizleri yanlız bırakmayan, organizasyona katılan tüm katılımcılara teşekkür ediyorum.” diyerek sözlerini tamamladı.

 

Ayrıntılar gelecek….

 

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Devamını Oku