Emlak Haber Ajansı
Emlak Analizi ve Güncel Emlak Haberleri

Angelina Jolie boşandıktan sonra bu evde yaşamaya başladı

Angelina Jolie ve Brad Pitt boşanmalarının ardından hızlı bir şekilde evlerini de ayırmaya başladılar. Emlak Haber Ajansı, ilk olarak Angelina Jolie'nin nereye taşındığını araştırdı.

0

Geçtiğimiz aylarda eşinden boşandıktan sonra kendisine ayrı bir yol çizen dünyaca ünlü sinema oyuncusu Angelina Jolie, çocuklarıyla birlikte Malibu’da bulunan evinden ayrılarak, Kaliforniya’ya taşındı.

Fakat aradığı rahatlığı burada da bulamayan güzel oyuncu, 6 çocuğuyla birlikte, Denise Richards’a ait Gizli Tepeler adındaki evine götürdüğü öğrenildi. Angelina Jolie’nin yeni taşındığı evin 8000 metrekarelik alana sahip olduğu bildirildi.

Yeni komşuları arasında dünyaca ünlü isimler bulunuyor. Kim Kardashian ve Kanye West’e komşu olan Angelina Jolie, yeni evinden oldukça memnun olduğu gelen bilgiler arasında. 6 milyon 895 bin dolara satılmakta olan yeni ev için yıldız oyuncunun 30 bin dolar kira ödediği, daha önce çocuklarıyla birlikte Malibu’da yaşadığı ev için 95 bin dolar ödediği biliniyor.

Tam bir saray yavrusu olan yeni evde 2 yüzme havuzu, 6 yatak odası, 8 banyo,  bir cabana şarap mahzeni, bir adet gurme  mutfak, ve aynı zamanda büyük bir bardan oluşan ıslak zeminli parti salonu bulunuyor. Ayrıca yıldız oyuncunun komşuları arasında Kris Jenner, Kylie Jenner ve Jennifer Lopez gibi isimler bulunuyor.

Emlak Haber Ajansı

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.