Emlak Haber Ajansı
Emlak Analizi ve Güncel Emlak Haberleri

Ünlü Futbolcular Yooistanbul’a taşınıyor

Dünyaca ünlü futbolcular ev tercihlerini Ortaköy’ün lüks yaşam projesi olan yooistanbul’dan yana kullanıyor. Başarılı stoper Serdar Aziz, Galatasaray’ın defans oyuncusu Mariano Ferreira Filho ve orta sahada top koşturan Tolgay Arslan yooistanbul’da yaşamayı tercih edenler arasında.

0 460

Öyle ki Ocak ayı sonunda Beşiktaş’tan Fenerbahçe’ye transfer olan Tolgay Arslan ve Galatasaray’dan Fenerbahçe’ye transfer olan Serdar Aziz yeni takımları nedeniyle Anadolu yakasında daha çok bulunsalar da, Ortaköy’deki Boğaz manzaralı, ayrıcalıklı yaşantılarından vazgeçemediler.

Merkezi konumu ve yatay mimarisi ile dikkat çeken, dünyaca ünlü tasarımcı Philippe Starck imzası taşıyan yooistanbul, yeni ev arayan futbolcuların da radarında! Dubleks, bahçeli ve geniş metrekareli daireler ile townhouse ve penthouse gibi boğaz gören daireleri tercih eden futbolcular, yooistanbul’un Starck imzalı SPA, Fitness ve havuz alanlarında çokça zaman geçiriyor.

 

Şehir merkezinde yer alan az katlı yaşam unsurları ile futbolcuların ve bir çok ünlü ismin ilgisini çeken yooistanbul, aile yaşantısına uygun ortamı ve yüksek güvenliği sebebiyle son zamanların en çok tercih edilen gayrimenkul projesi olarak öne çıkıyor.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.