Emlak Haber Ajansı
Emlak Analizi ve Güncel Emlak Haberleri

Turyap’tan Ayvalık’ta Satılık Muhteşem Ada

Tatil cenneti Ayvalık’ta 268 bin metrekarelik ada satışa çıkarıldı. 105 Milyon TL bedelle satışa sunulan ada konumuyla dikkat çekiyor.

0 632

Tatil cenneti Ayvalık’ta 268 bin metrekarelik Çiçek  Adası satışa çıkarıldı. 105 Milyon TL bedelle satışa sunulan ada konumuyla dikkat çekiyor.

Özellikle turistlik bir bölge olması nedeniyle körfez ülkelerinden yabancı yatırımcıların da ilgisini çeken ada Çanakkale- İzmir karayoluna 3,5 km, Ayvalık ilçesine 12 km mesafede konumlanıyor. Adanın karaya en yakın noktası 230 metre olarak hesaplanıyor.

Çiçek Adası Havadan Görüntülendi

Yatırım uzmanları ada için, iyi bir proje ile otel ve sağlık turizmi için eşsiz bir yer olduğunu, konumu itibariyle Ayvalık ilçesi için büyük bir gelir kapısı olacağının altını çiziyorlar.

Uzmanlar adanın bugün itibariyle imara açılması durumunda 3 bin yataklı bir tesisin bölgeye hizmet edebileceği konusunda hemfikir. Gayrimenkul pazarlama devi Turyap, tarafından satışı sürdürülen ada için körfez ülkelerinden çok sayıda yabancı yatırımcının ada ile ilgilendikleri gelen bilgiler arasında.

Emlak Haber Ajansı

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.