Emlak Haber Ajansı
Emlak Analizi ve Güncel Emlak Haberleri

Turyap’tan 755 Milyon TL’ye Kuşadası’nda Turizm İmarlı Arsa

Gayrimenkul pazarlama devi Turyap'tan Aydın Kuşadası'nda turizm imarlı 344 dönüm arsa

0

Gayrimenkul pazarlama devi Turyap’tan Aydın Kuşadası’nda turizm imarlı 344 dönüm arsa. Gayrimenkul pazarlama konusunda Türkiye’nin lider kuruluşu Turyap, turizm cenneti Kuşadası’nda turizm imarlı arsayı satışa çıkardı. Arsa hakkında açıklamalarda bulunan İstanbul Çekmeköy Mimar Sinan Temsilcisi Mahir Mamat  arsanın özelliklerini şöyle sıraladı;

Kuşadası’nda Termal Kaynaklı Turizm + Sağlık +Ticari İmarlı 344 Dönüm Satılık Arsa vasfındaki gayrimenkul için yatırımcıları beklediklerini belirterek 4 farklı yatırım modeli belirlendiğini söyledi.

YATIRIMCI ALTERNATİFLERİMİZ

1. Alternatif : Proje alanına ortak olacak yatırımcı ile projeyi mülk sahibi ile birlikte gerçekleştirmek .. Proje 3 etaba ayrılmış bulunmaktadır. Her etabı ayrı değerlendirilebileceği gibi, tamamı üzerinden de ortaklık koşulları taraflarca karşılıklı mutabakatla belirlenecektir.

2. Alternatif: Yatırımcının ortaklığa sıcak bakmaması durumunda proje alanının 3 etaba ayrılmış bulunan herhangi bir etabının satışı yapılabilecektir.

3. Alternatif: Yatırımcının projeyi kendisinin yapmak istemesi, ya da farklı bir proje uygulamayı arzu etmesi durumunda, projenin tamamının satışı gündeme gelebilecektir.

4. Alternatif: Mülk sahibinin belirlediği yukarıdaki alternatifler dışında yatırımcının getirebileceği farklı alternatifleri, ya da proje alanına farklı bir proje uygulama isteği de mülk sahibi tarafından değerlendirilecektir.

Turizm Proje alanı (arsa alanı) 344.068 m2’dir Proje alanının içerisinde..Turizm tesis alanı Özel sağlık alanı ( hastane alanı) Ticari alan ( Alışveriş Merkezi alanı ) Sosyal ve kültürel Tesis Alanları ile diğer altyapı alanları mevcuttur.

İnşaat Emsali :0:80 olup, Hmax: 15,50′ dir. Proje alanının toplam net inşaat alanı=234.639 m2 ‘dir

 

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.