Emlak Haber Ajansı
Emlak Analizi ve Güncel Emlak Haberleri

Turyap Beytepe Temsilciği İçin İmzalar Atıldı

Turyap’tan rekor temsilcilik açılışı

0

Turyap Beytepe Temsilciği İçin İmzalar Atıldı

Gayrimenkul pazarlama konusunda Türkiye’nin en büyük kuruluşu olan Turyap, temsilciliklerine hız kesmeden yenilerini ekliyor.

Turyap Ankara Beytepe Temsilcisi Halil İbrahim Poyraz, imza töreninde yaptığı konuşmada bu anlaşmanın kendisi için dönüm noktası olduğunu belirterek, sektörde uzun yıllar emlakçılık yaptığını, fakat artık profesyonelleşmenin bu sektörde kaçınılmaz olduğunun altını çizerek şunları söyledi;

“Emlak sektörüne abim ve ben birlikte başladık. Uzun süredir bu sektörde çalışıyorum. Turyap ile tanışmam İzmir Temsilcisi arkadaşımın tavsiyesi üzerine oldu. Daha Sonra Ankara GolfKent’te Sayın Azmi Sarıbay ile tanıştım. Bu sektörde kurumsallaşmanın önemini bu görüşmeler sonucu daha iyi anladım. Yaşım gen. Olduğundan bazı riskleri almam gerektiğini düşünerek abim ile yollarımı ayırdım. Fakat bu ayrılık sadece ofis anlamında. Yine onunla da bilgi alışverişime devam edeceğim.

İnsanların Turyap gibi köklü bir firmadan ev, arsa, iş yeri gibi konularda destek alırken, akıllarında soru işareti kalmıyor. Çünkü 35 yıllık tecrübesi ile Türkiye’nin en büyük emlak pazarlama şirketi. Turyap ailesine katıldığım için oldukça sevinçliyim. İnşallah beraber güzel işlere imza atacağımıza inanıyorum. Yerli bir kuruluş olması da açıkçası beni bu konuda çok cezbetti. Verdiği eğitimler ve kuralları ile oldukça disiplinli bir şirket. Sektörde Turyap nitelikli personel yetişmesi konusunda bu işlerin üniversitesi diyebiliriz. “ diyerek sözlerini tamamladı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Devamını Oku