Emlak Haber Ajansı
Emlak Analizi ve Güncel Emlak Haberleri

Türkiye’nin doğası harika kanyonları: Toprakhisar Kanyonu

0

Ülkemizde gezilecek birbirinden güzel mekanlar var. Bunlardan biri de şüphesiz ki Kahramanmaraş’ta bulunan Toprakhisar Kanyonu. Harika bir gezi adresi ve muhteşem manzaralara sahip. Hafta sonu geldiğinde ya da doğayı zamansız keşfetmek isteyen kişilerce kanyon ziyarete uğruyor. Engebeli yollarda çevreyi keşfederken kanyonun harika tabiatında da fotoğraf çekilmek mümkün. 

Kahramanmaraş’ın Andırın ilçesindeki Toprakhisar Kanyonu doğaseverlerin akınına uğruyor.

Toprakhisar Kanyonu, içerisinde bulunan çağlayanları, ormanıyla, havasıyla ve serin sularıyla serinleyen doğaseverlerin vazgeçilmezi haline geldi.
Kanyonun, doğa yürüyüşü yapmak isteyenlerin mutlaka gelip görülmesi gereken bir yer olduğunu söyleyen Ali Doğan, “Havasıyla, serinliğiyle, doğasıyla harika bir yer.


Özellikle de doğaseverlerin serinlemek için burayı tercih ettiğini söyleyebiliriz. Farklı bir doğası ve huzuru var. Özellikle de fotoğrafseverlerin buraya gelmeleri ve buradaki harika manzaraları çekmeleri gerektiğini düşünüyorum” dedi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Devamını Oku