Emlak Haber Ajansı
Emlak Analizi ve Güncel Emlak Haberleri

TOKİ’den Simav’a yeni proje

TOKİ , Kütahya il merkezine ortalama 141 kilometre uzaklıkta bulunan yaklaşık 63 bin nüfuslu Simav ilçesinin Muradınlar mahallesinde 315 konutluk proje yapacak.

0

Kütahya il merkezine ortalama 141 kilometre uzaklıkta bulunan yaklaşık 63 bin nüfuslu Simav ilçesinin Muradınlar mahallesinde TOKİ tarafından yaptırılacak 315 konutluk projenin inşaat yapım E-ihalesi 26 kasım 2020 perşembe günü saat 14.30’da yapılacak.

Tünel kalıp sistemiyle yapılacak olan projenin ihale kapsamında konutların yanı sıra 1 ticaret merkezi ile çevre düzenlemesi ve alt yapı çalışmaları da bulunuyor.

İhalenin sonuçlandırılması ve sözleşmenin imzalanmasıyla birlikte 10 gün için yer tesliminin yapılacağı projenin şartnameye göre 450 takvim gününde tamamlanarak teslim edilmesi gerekiyor.

Proje ihalesi ile ilgili detaylı bilgiler EKAP’ta (Elektronik Kamu Alımları Platformu) yer alan ihale dokümanı içinde bulunan idari şartnamede bulunuyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Devamını Oku