Emlak Haber Ajansı
Emlak Analizi ve Güncel Emlak Haberleri

TOKİ’den Güneysu’ya 228 konutluk yeni proje

TOKİ, Rize il merkezine ortalama 16 kilometre uzaklıkta bulunan yaklaşık 16 bin nüfuslu Güneysu ilçesinin Küçükcami Mahallesi'nde hayata geçirilen projenin 2. etabına başlıyor.

0

Rize il merkezine ortalama 16 kilometre uzaklıkta bulunan yaklaşık 16 bin nüfuslu Güneysu ilçesinin Küçükcami  mahallesinde kentsel dönüşüm ve gelişim kapsamında TOKİ tarafından yaptırılan projenin 2. etabındaki 228 dairenin inşaat yapım E-ihalesi 12 kasım 2020 perşembe günü saat 14.30’da yapılacak.

Tünel kalıp sistemiyle yapılacak olan projenin ihale kapsamında konutların yanı sıra 4 dükkan ile çevre düzenlemesi ve alt yapı çalışmaları da bulunuyor.

İhalenin sonuçlandırılması ve sözleşmenin imzalanmasıyla birlikte 10 gün için yer tesliminin yapılacağı projenin şartnameye göre 500 takvim gününde tamamlanarak teslim edilmesi gerekiyor.

Proje ihalesi ile ilgili detaylı bilgiler EKAP’ta (Elektronik Kamu Alımları Platformu) yer alan ihale dokümanı içinde bulunan idari şartnamede bulunuyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Devamını Oku