Emlak Haber Ajansı
Emlak Analizi ve Güncel Emlak Haberleri

TOKİ Gaziosmanpaşa’da 4 Bin 400 Konut’un Yapımına Başladı

Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, bugün İstanbul'un hızlı gelişen ilçelerinden Gaziosmanpaşa'da 4 bin 400 konutluk projenin çalışmalarını yerinde inceledi.

0 1.927

Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, bugün İstanbul’un hızlı gelişen ilçelerinden Gaziosmanpaşa’da 4 bin 400 konutluk projenin çalışmalarını yerinde inceledi. Kentsel dönüşüm kapsamında hayata geçirilen dev proje Gaziosmanpaşa’nın Yıldıztabya Mahallesi’nde hayata geçiriliyor.

Yatay konseptli proje tamamlandığında bölgenin çehresi yeni bir görünüme kavuşmuş olacak. Eyüp ilçesiyle komşu olan Gaziosmanpaşa konumu ile dikkat çeken ilçelerin başında geliyor. İlçe son 10 yılda markalı konut projelerine de ev sahipliği yapıyor.

Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, Gaziosmanpaşa Belediye Başkanı Hasan Tahsin Usta ile birlikte projeyi incelerken şunları söyledi: “İstanbul Gaziosmanpaşa’da yatay mimari esaslı, mahalle kültürümüzü yansıtan, 4 bin 400 ev ve iş yerinin bulunduğu projenin inşasına başladık. Toplam 5 etapta yapılacak konutları en hızlı şekilde tamamlayarak, vatandaşlarımıza teslim edeceğiz.” Diyerek sözlerini tamamladı.

Emlak Haber Ajansı

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.