Emlak Haber Ajansı
Emlak Analizi ve Güncel Emlak Haberleri

TOKİ 657 TL Taksitle Ev Satacak!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı tarafından bugün duyurusu yapılan alt gelir grubu konut satış detayları Emlak Haber Ajansı farkıyla bu haberimizde.

0

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) tarafından bugün duyurusu yapılan alt gelir grubu konut satış detayları Emlak Haber Ajansı farkıyla bu haberimizde.

TOKİ alt gelir grubu ucuz konut satış ilanlarını duyurmaya devam ediyor. TOKİ Eylül 2019 Türkiye Geneli Satış Listesi içinde yer alan koşullar şu şekilde.

Dar gelirliyi konut sahibi yapmak için projeler geliştiren Toplu Konut İdaresi, Eylül ayı içerinde satışa sunacağı konutlar için 180 ay vade ile 16 bin TL peşinat ve 657 TL taksit imkânı sunacak.

TOKİ kiradan daha ucuza taksitle ev satacak!

Dar gelirlinin ev hayalini gerçeğe dönüştürmek için yeni kampanyalar ve projeleri sıklıkla duyuran TOKİ kira fiyatlarının da altında taksitle dar gelirliyi ev sahibi yapmayı hedefliyor. Emlak Haber Ajansı farkıyla detayları paylaşmaya devam ediyoruz.

TOKİ’den taksitle ev almak isteyenleri için özel olarak üretilen projelerde alt gelir grubu aileler düşük peşinat ve 180 ay vade ile banka konut kredisiz taksitle ev satın alıyor.

TOKİ Türkiye Geneli Satış Listesi 2019

TOKİ kurasız açık satış yöntemi ile ev satışı da yapıyor.

Bu satışlar TOKİ Türkiye geneli satış listesi ile duyuruluyor. Başvuru yapacak olan kişiler TOKİ GOV TR adresi üzerinden yayımlanan ilanları takip ederek bu ilanlarda belirtilen Halkbank ya da Ziraat Bankası şubeleri üzerinden TOKİ’den ev almak için başvuruda bulunabiliyor. Kurasız satılan TOKİ evleri için başvuruda belirtilen peşinat tutarının yatırılması yeterli oluyor.

TOKİ Eskişehir Tepebaşı Aşağısöğütözü Mahallesi projesinde Kore ve Kıbrıs Gazilerine Özel Proje

TOKİ belirli gruplara yönelik yeni konut projeleri üretmeye devam ediyor. TOKİ şehit yakını ailesi, gaziler, emekliler ve engellilerin yanı sıra Kore ve Kıbrıs Gazileri için de ucuz ev fırsatı sunuyor.

Bunlardan biride Eskişehir TOKİ projeleri 2019 arasında yer alan Tepebaşı Aşağı Söğütözü Mahallesi konut projesi oldu. Projede son kalan 5 adet konut Kore ve Kıbrıs gazilerine özel olarak satışa sunuldu.

Konut başvurusu bugün başlarken en düşük konut peşinat tutarı 16 bin lira ve en düşük aylık taksit tutarı da 657 lira olarak belirlendi.

Emlak Haber Ajansı

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.