Emlak Haber Ajansı
Emlak Analizi ve Güncel Emlak Haberleri

TOKİ 309 TL’den Başlayan Taksitlerle Ev Sahibi Yapacak!

Konut sahibi olmak isteyen kişilerin merakla beklediği TOKİ alt gelir ve orta gelir grubu konut projelerini duyurdu. Çekilişsiz açık satış yöntemiyle satılacak konutlar için yayınlanan liste şu şekilde;

0

Konut sahibi olmak isteyen kişilerin merakla beklediği, TOKİ alt gelir ve orta gelir grubu konut projelerini duyurdu. Çekilişsiz açık satış yöntemiyle satılacak konutlar için yayınlanan liste şu şekilde;

TOKİ Adana Ceyhan Orta Gelir Grubu 

Adana Ceyhan TOKİ konutları orta gelir grubu için son 1 adet konut açık satış yöntemi ile satışa sunuluyor. Başvuru tarihi 29 Mayıs 2019 tarihinde başlayacak ve ilk başvuruda bulunan konutu satın alma hakkına sahip olacak.

Konut fiyatı 197 bin 384 lira olarak belirlenirken 180 ay vadeli yüzde 25 peşinat ile ev sahibi olma imkânı sunuluyor. Konutun aylık taksit tutarı ise 822,43 lira olarak belirlenmiş durumda.

TOKİ Ankara Mamak Yatıkmusluk Kentsel Dönüşüm Projesi 

Kentsel dönüşüm projesi kapsamında üretilen 396 adet konuttan elde kalan son 2 adet konut satışa sunuldu. Biri 199 bin lira diğeri ise 277 bin liraya satışa sunulan orta gelir grubu TOKİ konutları için en düşük aylık taksit tutarı ise 829 lira olarak belirlenmiş durumda. Ankara TOKİ başvurusu 2019 bu proje için Halkbank şubeleri üzerinden 29 Mayıs tarihinden itibaren yapılabilecek.

TOKİ Ankara Yapracık Konut Projesi 

TOKİ Ankara Yapracık 8. Bölge konut projesinde 1 adet, Ankara Yapracık 14. Bölge konut projesinde 2 adet, Ankara Yapracık 11. Bölge konut projesinde 1 adet ve Ankara Yapracık 13. Bölge konut projesinde de 2 adet olmak üzere toplam 6 adet konut satışa sunuluyor.

Konut başvuruları 28 Mayıs 2019 tarihinde başlarken en düşük konut fiyatı 135 bin lira ve en düşük aylık taksit tutarı ise 844 liradan başlıyor. 120 ay vadeli taksitle ev sahibi imkânı sunulan projede ev sahibi olmak isteyen kişiler Ziraat Bankası Ankara şubeleri üzerinden başvuru yapabilecek.

TOKİ Bolu Mengen Pazarköy Konut Projesi 

Bolu Mengen TOKİ Pazarköy konut projesi kapsamında son 1 adet konut için sadece 7 bin lira peşinat ve 309 liradan başlayan taksitlerle ev sahibi olma imkânı sunuluyor.

Konut başvuruları Ziraat Bankası Mengen şubesi üzerinden 20 Mayıs tarihi itibari ile kabul edilmeye başlanacak.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.