Emlak Haber Ajansı
Emlak Analizi ve Güncel Emlak Haberleri

Tam Nokta Başakşehir Bölge Temsilcisi Erdal İmrek: Turyap Ortak Ağı İle Çalışıyoruz

Tam Nokta Başakşehir Bölge Temsilcisi Erdal İmrek:, 23 Şubat 2020 tarihinde İsa Kalender’in KRT TV’deki söyleşisine sektörden iki meslektaşımızla birlikte konuk oldu.

Erdal İmrek, konuşmasına başlarken Turyap’ın bütün datalarının açık olduğunu ve ortak ağ üzerinden çalıştıklarını belirterek şöyle devam etti.

“Bölgemizdeki bütün bankalarla istişare halindeyiz. Her bir bankanın elindeki çözüme kavuşmayan dosyaları alıyoruz. Bir banka şubenin 50 dosyası varsa şöyle yaklaşıyoruz. Banka elindeki dosyada bulunan gayrimenkul  icra dairesinde yüzde 50 kayıp ile mülk satılıyor.

Mülkü satılan kişinin mağduriyeti, bankanın alacağının tam tahsil edilememesi gibi bir soruna çözüm  sunuyoruz. Biz dedik ki  müzayede marifeti ile bir konutu ederinin yüzde 80 ile satışa sunabiliyoruz. Satış süresi de 60 günü geçmiyor. Böylelikle hem alacağı konusunda banka, hem de mülk sahibi mağduriyet yaşamıyor.

Ofisimizde iki ofis müdürü ve bir adet ofis koordinatörü ve bir ofis eğitmenimiz var. Bölgemizde toplam 35 proje var.

Her biri 1200 civarında konuttan oluşuyor. Ofisimize gayrimenkul danışmanı temin ederken etik kurallardan vazgeçmiyoruz. Kurumsal firmalardan transfer tarzımız değil. Biz daha çok bölgemizde uzun zamandır bu işi yapan emlak ofisi işleten arkadaşlarımıza  teklif götürüyoruz.

Gelin Tam Nokta çatısı altında birleşelim diyoruz. Çok ofis değil nitelikli ofis hedefliyoruz. Tekliflerimizde hem hizmet kalitemizi arttıralım. Hem sizin bilinirliğinizi çoğaltalım. Sizi kurumsal bir kimlik içerisine büründürelim ve gelir kaynağınızı arttıralım önerisini dillendiriyoruz.

Bu işi ekonomik olarak uzun zamandır yapan ama kurumsal kimlik altına girmemiş meslektaşlarımızı hedefimize koyduk. Ve onları ikna ederek kendi bünyemize kattık ve buna devam ediyoruz. Kurumsalların yerel firmalara iş güçlerini arttırarak örnek olmasını arzuluyoruz.” Diyerek sözlerini tamamladı.

 

Emlak Haber Ajansı

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.