Emlak Haber Ajansı
Emlak Analizi ve Güncel Emlak Haberleri

Tam Nokta Başakşehir’de hayata geçiriliyor

İstanbul’un en nezih ilçeleri arasında gösterilen Başakşehir her geçen gün değerini artırmaya devam ediyor.

0 870

İstanbul’un en nezih ilçeleri arasında gösterilen Başakşehir her geçen gün değerini artırmaya devam ediyor. Gayrimenkul konusunda oldukça hareketli bir bölge olan ilçede yeni bir danışmanlık ve pazarlama şirketi doğuyor. TAM Nokta adıyla faaliyet gösterecek olan merkezde şu an hummalı bir çalışma yapılıyor.

Gayrimenkul uzmanlarını tek çatı altında toplamayı hedefleyen TAM NOKTA, sektörde bir ilki gerçekleştirmek için kolları sıvadı.

Konuyla ilgili Emlak Haber Ajansına konuşan Turyap Başakşehir Bölge Temsicisi Erdal İmrek, çalışmalarda gelinen son aşamalar hakkında şunları söyledi:

” 8 yıldır Başakşehir bölgesinde gayrimenkul işiyle uğraşıyorum. Başladığımız zaman Başakşehir’in yeni kurulum aşamasında, hatta gelişme göstermeye başladığı zaman buraya geldik. Buradaki gelişimi gördük. Yatırımcıların ne yapmak isteyecekleri onlara nasıl bir hizmet sunulacağı gibi çalışmalar yaptık. Başakşehir şu anda tahmin ettiğimiz bir noktaya geldi.

Devletimizin de istediği devletimizin de desteklediği bir durumda, sürece ayak uydurma çalıştık ve 8 yıllık kendi birikimim de dahil yaklaşık 34 yıllık bir Turyap geleneği tecrübesini birleştirerek şimdi yeni adımlar atıyoruz.

Uzun vadede çalışmalarımızın birikimlerimizin burada yaşayan vatandaşlarımızı, Arap yatırımcıları, bir de çağa ayak uydurması gereken gayrimenkul danışmanlarını profesyonellerini bir çatı altında nasıl toplarız diye düşündük.

Bunu 34 yıllık Turyap tecrübesi ile yoğun çalışmalar neticesinde bir noktaya getirdik, o nokta ‘TAM NOKTA’ olarak hayata geçirildi. Zamanında bu konu üzerinde en çok kafa yoran en fazla çaba sarf eden kişi Sayın Azmi Sarıbay’dır. Devletimiz de onun bu ön görüsünü boşa çıkarmayarak çalışmalar yapmıştır.”ifadelerini kullandı.

TAM Nokta Başakşehir merkez ofisinin çalışmalara başlamasıyla birlikte Türkiye geneline de yayılmayı hedeflediklerini belirten İmrek, Tam Nokta ile ilgili olumlu dönüşler aldıklarını belirterek şunları söyledi;

“TAM Nokta’nın Türkiye genelinde çığ gibi büyüyeceğini çalışmalar yapılacağını çok iyi gördük ve biliyoruz. Bununla ilgili biz olumlu tepkiler alıyoruz. Bırakın Başakşehir’i İstanbul’da Türkiye genelinde şu anda çok yoğun bir talep var. Bu heyecanlı bir şekilde bekleniyor biz bu heyecanı yarattık oluşturduk.

Bu heyecanın ve rüzgârın çok daha olumlu çok daha pozitif enerji ile Türkiye’ye yayılacağını görüyoruz. Ve bunu gören yabancı yatırımcı arkadaşlar kendi ülkelerini bunu uygulamak isteyecekler. Bununla ilgili zaten bizimle birkaç temas oldu. Tabii ki çok detaylı konuşmadık kendileriyle ama kendilerine bir ön fikir verdiğimiz zaman onlardaki o heyecanı gördük.

Belirli rakip firmalarımız kendilerine göre bir sistem kurmuşlar. Yıllarca bu sistem üzerinde yürüyorlar ama kendilerinin de artık bu sistemin duydukları ve gördüklerini onlarda da birtakım heyecanı hissettik. ‘Biz ne yapabiliriz’ diye soruyorlar ve bu da bizim için başarılı bir yolda ilerlediğimizde göstergesi Yani Tam Nokta Türkiye ile birlikte tüm dünyaya yayılacaktır. ” diyerek sözlerini tamamladı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.