Emlak Haber Ajansı
Emlak Analizi ve Güncel Emlak Haberleri

Pasifik İnşaat’tan açıklama: Madencilik ile alakamız yok!

Pasifik İnşaat hakkında, 'Kirazlı'da da AKP'nin eli var! ' şeklindeki haberler üzerine basın açıklaması yaptı. Şirket basında çıkan haberlerin ardından şu açıklamayı yaptı.

0 599

Konu: Pasifik İnşaat ve Yönetim Kurulu Başkanımız Fatih Erdoğan ile ilgili olarak bazı basın yayın organlarında yer alan haberlere ilişkin açıklamadır.

Pasifik İnşaat ve Yönetim Kurulu Başkanı Fatih Erdoğan’ın Kanadalı Alamos Gold şirketinde, taşeronu veya herhangi bir şekilde ilişkili hiçbir şirkette ortaklığı ve / veya hissesi yoktur. Pasifik ve Çiftay grupları 2015 yılında, bir gayrimenkul projesi için, sadece bu  gayrimenkul projesi faaliyetleri ile sınırlı olacak şekilde Pasifik Çiftay İş Ortaklığı’nı kurmuştur. Bu iş ortaklığının, ilgili gayrimenkul projesi dışında herhangi bir iş ve işlem yapması söz konusu değildir.

Pasifik Grubu olarak faaliyet alanlarımız; gayrimenkul, inşaat, taahhüt, lojistik ve demiryolu taşımacılığı, gıda, tesis yönetimi ve işletimidir. Faaliyet alanlarımız arasında madencilik, doğrudan veya dolaylı, hiçbir şekilde yer almamaktadır. Haberde bahsi geçen işle uzaktan yakından alakamız olmadığı gibi, hiçbir bilgimiz de yoktur.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

Pasifik İnşaat A.Ş.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.