Emlak Haber Ajansı
Emlak Analizi ve Güncel Emlak Haberleri

Nuvo Dragos’ta hemen tapu fırsatı

Nuvo Dragos hemen tapu ve sıfır faiz fırsatıyla yeni bir kampanya başlattı. Maltepe bölgesinde adalar manzaralı olarak inşa edilen proje, iskanlı tapu avantajıyla hemen taşınma fırsatı sunuyor.

0

Nuvo Dragos hemen tapu ve sıfır faiz fırsatıyla yeni bir kampanya başlattı. Maltepe bölgesinde adalar manzaralı olarak inşa edilen proje, iskanlı tapu avantajıyla bugün taşınma fırsatı sunuyor.

Yüksek faiz oranları yüzünden ev sahibi olamayanların imdadına yetişen kampanyada faiz oranı 60 ay vade için yüzde 0,60’a indirildi. Daha kısa vadelerle ev sahibi olmayı düşünenler içinse 36 ay vade seçeneğinde faiz sıfırlandı.

Üstelik tüm bu ödeme fırsatlarına ek olarak sıfır KDV oranı da önemli bir fiyat avantajı sunuyor. Yüksek hayat konforu vaat eden Nuvo Dragos’tan ev sahibi olmak isteyenler, değeri sürekli yükselen bir yatırım yapma fırsatı yakalayacaklar.

Hayata değer katan artılarıyla Nuvo Dragos’ta yaşam sürüyor.

Adalar manzarasına hakim iskanı, tapusu satış anında teslim edilen daireleri ile Nuvo Dragos, yatırım yapmak isteyenlere maketten değil gezip, görerek ev sahibi olma fırsatı veriyor. Çift banyolu daireleri, geniş balkonları, yüksek tavanları, en yeni teknolojiye sahip ankastre ürünlerle donatılan mutfakları ile öne çıkan Nuvo Dragos, 1+1, 2+1, 3+1 ve dubleks daire çeşitliliği ile her ailenin ihtiyacına çözüm oluyor.

Açık ve kapalı havuzları, pilates ve fitness alanları, basketbol, voleybol ve futbol sahaları, tenis kortu, koşu ve yürüyüş parkurları, hamam ve saunası, çocuk parkı, seyir terasları, hayvan gezdirme alanları ve kapalı otoparkı ile Nuvo Dragos, bir evden daha fazlasını sunuyor. Projenin hemen yanı başında açılan, 44 dönüm araziye kurulu, içerisinde gölet, anfi tiyatro, etkinlik alanları, koşu ve yürüyüş parkurlarının yer aldığı Cumhuriyet Parkı, Nuvo Dragos artı bir değer daha kattı.

Tüm ulaşım arterlerine yürüme mesafesinde konumlanan Nuvo Dragos, bölgenin en değerli bitmiş projesi olarak öne çıkıyor. E-5 Karayolu’nun Maltepe sahili tarafında, Marmaray ile entegre Kadıköy Pendik metrosuna yaklaşık 500 metre mesafede yer alan Nuvo Dragos, E5 , TEM, sahil ve minibüs yolu ulaşımına yakın konumu, ayrıca Carrefour Maltepe Park AVM ve Piazza AVM’ye yakınlığı ile de dikkat çekiyor.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.