Turk Emlak Haber Ajansı
Emlak Analizi ve Güncel Emlak Haberleri

Murat Kurum Sırbistan Çevre Koruma Bakanı ile Görüştü

Romanya'da Avrupa Birliği Çevre Bakanları Gayriresmi Toplantısı'nda mevkidaşlarıyla görüşmeler gerçekleştiren Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, son olarak Sırbistan Çevre Koruma Bakanı Goran Trivan ile ikili görüşmeler gerçekleştirdi.

0

Romanya’da Avrupa Birliği Çevre Bakanları Gayriresmi Toplantısı’nda mevkidaşlarıyla görüşmeler gerçekleştiren Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, son olarak Sırbistan Çevre Koruma Bakanı Goran Trivan ile ikili görüşmeler gerçekleştirdi. Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan  Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, şunları söyledi.

Sırbistan Çevre Koruma Bakanı Sayın Goran Trivan ile gerçekleştirdiğimiz görüşmede, atık su ve katı atık yönetimi konularında birlikte proje yürütebileceğimizi, alt ve üst yapı yatırımlarına ilişkin Sırbistan’ın ihtiyaçlarına çözüm bulabileceğimizi dile getirdik.” dedi.

Emlak Haber Ajansı

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Devamını Oku