Emlak Haber Ajansı
Emlak Analizi ve Güncel Emlak Haberleri

Murat Kurum: “Daha güçlü bir Türkiye’nin yolu sağlıklı, kimlikli şehirlerden geçiyor”

Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, Türkiye Belediyeler Birliği Meclis Toplantısı’nda basına önemli açıklamlarda bulundu.

0 789

Çevre ve Şehircilik Bakanı olduktan sonra da sürekli sahada aktif olarak çalışan Bakan Murat Kurum, Ankara’da Türkiye Belediyeler Birliği Meclis Toplantısı’nda şehircilikle ilgili önemli açıklamalarda bulundu. İşte Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum’un açıklamaları, “Vatandaşımıza bir söz verdik. Her ne sıkıntınız olursa olsun kapımız daima açık. Elimizden gelen her türlü desteği vermeye hazır olduğumuzu söyledik. Vatandaşlarımızla omuz, omuza tüm engelleri aşmaya kararlıyız. Daha öncede söylediğimiz gibi daha güçlü bir Türkiye’nin yolu sağlıklı, kimlikli şehirlerden geçiyor.

Belediyelerimizle şehirlerimizin 100 yılını planlayabilir, 500 yıl sonra Mimar Sinan gibi şehirlerimizin başkanları olarak hayırla yâd edilebiliriz. Şehirlerimizin ihyası, kalkınması için 81 ilimizdeki belediyelerimizle  el ele vererek halkımızın da duasını alarak daha daha yaşanabilir gelişmiş kentler kurabiliriz. Bakanlık olarak sizlere her türlü desteği vereceğimizi yanımızda 82 milyon vatandaşımızın da desteğiyle çıktığımız bu yolda başarılı olacağımıza inanıyorum.”  diyerek sözlerini tamamladı.

Emlak Haber Ajansı

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.