Emlak Haber Ajansı
Emlak Analizi ve Güncel Emlak Haberleri

Mesa Bodrum Demirbükü Ön Talep Hazırlığında

Mesa Mesken Yapı turizm cenneti Bodrum'da yeni proje için çalışmalara başladı. Mesa Bodrum Demirbükü adı verilen projede ön talep toplama aşamasına geçildiği bildirildi.

0 921

Mesa Mesken Yapı, turizm cenneti Bodrum’da yeni proje için çalışmalara başladı. Mesa Bodrum Demirbükü adı verilen projede ön talep toplama aşamasına geçildi. Emlak Haber Ajansı olarak projenin detaylarını araştırdık.

Mesa tarafından 200 bin metrekare arazi üzerine inşa edilecek olan projede 3 farklı villa seçeneği ve 6 farklı tipte rezidans daire konsepti yer alıyor.

2+1‘den 5+1’e kadar 210 rezidans, 5+1 ve 6+1 tiplerinde 50  adet villa ve butik bir oteli bulunan projede yer alan dairelerin büyüklükleri 118 ile 520 metrekare arasında değişiyor.

Mesa Bodrum Demirbükü fiyatlar ve ödeme seçenekleri şu an için belli değil. Ön talep toplanma aşaması ile fiyatların da belirleneceği tahmin ediliyor.

Ahşap ve taş kullanımının yoğun olduğu Mesa Bodrum Demirbükü projesinde kullanılan geçirgen yüzeylerle güneş ışığından maksimum fayda sağlanması hedeflendi. Tüm dairelerin deniz manzarasına sahip olduğu proje, 200 bin metrekarelik bir arazide 67 bin metrekarelik satılabilir alan kullanılarak tasarlandı. Projede yeşile ayrılan alan ise 130 bin metrekare büyüklüğünde.

Bodrum Merkez’e 10 dk, Torba ’ya 3 dk, Göltürkbükü’ne 8 dk ve Yalıkavak’a 15 dk mesafede yer alan Mesa Bodrum Demirbükü Milas-Bodrum Havaalanına ise sadece 35 dakika uzaklıkta ve Bodrum’un en büyük marinaları olan Yalıkavak Marina 13 deniz mili, D-Marin Turgutreis 19 deniz mili, Milta Bodrum Marina 30 deniz mili uzaklıkta  bulunuyor.

Emlak Haber Ajansı

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.