Emlak Haber Ajansı
Emlak Analizi ve Güncel Emlak Haberleri

Leonardo Di Caprio Bu Çiflik Evinde Yaşıyor

Hollywood’un ünlü oyunculardan olan Leonardo Di Caprio’nun muhteşem evi

0

Amerikalı ünlü oyuncu Leonardo Di Caprio’nun muhteşem evini sizler için derledik. Hollywood starı bu ev için zamanında  tam 2.24 milyon dolar ödemiş. Evin Caprio’ya ait olmasının yanı sıra, barındırdığı değerli eşyalar ve eşsiz konumu da yapının değerini arttırıyor.  Leonardo Di Caprio’nun evi, Studio City California’da yer alan muhteşem bir çiftlik evi.

Sanatçı, misafirlerini sarmaşık kaplı çitlerin ortasında yer alan bir kapıdan karşılıyor. Bu kapıdan girdikten sonra ziyaretçileri, özenli peyzajı ile ufak bir bahçe bekliyor. Bahçeden eve geçtikten sonra ziyaretçiler, sade ve minimal döşenmiş müstakil bir evle tanışıyor. Di Caprio’nun son derece mütevazi bir şekilde döşediği ev, her yaştan ziyaretçinin zevkine hitap ediyor.

Yaşam alanı ve detayları

Evin içerisine girdikten sonra ziyaretçiler, oturma odasında klasik bir oturma takımı ile karşılaşıyor. Koltukların arasında ise üst tablası cam olan bir orta sehpa var. Şık cam sehpanın altındaki minik raf, saklama alanı olarak son derece fonksiyonel. Yaşam alanının tam ortasında ise mekanın geri kalanıyla uyumlu  bir şömine yer alıyor. Televizyon ve içki dolabı ile hareketlenen salonun diğer bir bölümünde 6 kişinin birlikte rahatlıkla yemek yiyebileceği bir yemek masası mevcut. Ayrıca, oturma odasının bu bölümünden geniş mutfağa geçiş şansı da var.

Diğer odalar ve banyo

Di Caprio’nun çok sık misafir ağırladığı açık! Çünkü evde sadece bir değil, birkaç tane misafir yatak odası var. Sade ve minimal bir anlayışla dekore edilmiş odaların bazısında tek bazısında ise çift kişilik yataklar konumlandırılmış. Bahçeye açılan kapısı da bulunan tek kişilik odalardan biri evin favori odalarından…

Di Caprio’nun kendisi için ayırdığı yatak odasında çift kişilik bir yatak ve büyük bir gardırop bulunuyor. Evin pek çok odasında olduğu gibi, bu odadan da bahçeye çıkılabiliyor. Leonardo Di Caprio’nun bol ışık alan, bembeyaz banyosu ise turkuvaz detaylarla renklendirilmiş.

Di Caprio’nun evi hakkında merak edilenler

Di Caprio’nun evinde 3 adet yatak odası, bir adet banyo, bir adet mutfak ve bir adet de oturma odası bulunuyor. Ünlü aktörün evinin arka bahçesinde ziyaretçilerin de kullanabileceği bir yüzme havuzu mevcut. Geniz havuz, etrafındaki çim peyzajı ve dev ağaçların gölgesi sayesinde hem estetik hem de konforlu bir havuz başı deneyimi vadediyor.

Havuzun hemen yanındaki veranda ise minimum 50 kişiyi aynı anda ağırlayabilecek kadar büyük. Ünlü sanatçı Di Caprio, özellikle yaz akşamlarında evinin verandasında dostları ile akşam yemeği yiyor ve bu huzurlu evin keyfini doyasıya çıkartıyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.