Emlak Haber Ajansı
Emlak Analizi ve Güncel Emlak Haberleri

Kredi Faiz Oranlarında Son Durum!

Ziraat Bankası kredi faiz oranları vatandaşlar tarafından en fazla araştırılan konular arasında yer alıyor. Ziraat Bankası devam eden koronavirüs salgını ekonomik etkilerine karşı önlemlerini açıkladı!

0 8.636

Müşterilerinin likidite sorununa yönelik geliştirdiği önlemler ile banka, nakit akışı zorluğunu aşmayı planlıyor. Ziraat bankası 2020 yılından itibaren hayata geçirilen TOKİ 100.000 Sosyal konut projesinin satışlarında 0,49 faiz oranları ile Toki den ev sahibi olmak isteyen vatandaşlarımızın finansman ihtiyaçlarını karşılıyor. Toki den ev sahibi olmak isteyenlere özel 180 ay, 216 ay ve 240 ay vadelerde 0,49 faiz oranları ile konut kredisi verecek olan Ziraat bankasının kredi hesaplamasını yapacak olursak; uzun vadede vatandaşlarımızı cebinden çıkacak olan toplam ödeme tutarını da gözlemleyebilirsiniz.

25 Mart 2020 konut, ihtiyaç ve taşıt kredisi güncel faiz oranları oldukça fazla merak edilen bankalar arasında Ziraat Bankası gelmektedir. Bu bağlamda Ziraat Bankası konut, taşıt ve bireysel kredi faiz oranlarını haberimizde paylaştık. Konut kredisi yüzde 0,94, bireysel kredi yüzde 1,05 ve taşıt kredisi 0.96 şeklinde uygulanıyor. Tabi bunun istisnaları var. Anlaşmalı konutlar için 0,79, anlaşmalı otomobil markaları için ise 0,49 oluyor. Ziraat Bankası’nın en uygun kredi faiz oranları kampanyalı kredi ürünlerinde olsa da klasik konut kredisi, ihtiyaç kredisi ve taşıt kredisi faiz oranları oldukça cazip durumda.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.