Emlak Haber Ajansı
Emlak Analizi ve Güncel Emlak Haberleri

Kordon İstanbul’da Teslimler Başlıyor

İkinci etap satışları devam eden Kordon İstanbul’da, teslimler başlıyor.

0

İstanbul’un en çok değer kazanan bölgesi Cendere Vadisi’nde hayata geçirilen Kordon İstanbul, Ege Yapı güvencesiyle yükseliyor.

1+0’dan 4+1’e farklı seçeneklerdeki konutların yanı sıra cadde mağazalarının da yer aldığı Kordon İstanbul’da, stüdyolar 41 ila 43 metrekare, 1+1’ler 64 ila 84 metrekare, 2+1’ler 110 ila 139 metrekare, 3+1’ler 167 ila 170 metrekare, 3,5+1’ler 175 ila 180 metrekare şeklinde tasarlandı.

Birbirinden farklı konseptlerdeki bahçeler tasarlanan Kordon İstanbul’un, peyzajında bulunan yapay gölet manzaralı kabanaları, açık hava yaz sineması dışında, Kordon Life Club bünyesinde bulunan lounge alanı, sanat atölyeleri, özel sinema odası, kapalı yüzme havuzu ve misafir odası gibi hayatı kolaylaştıracak aktivite alanlarıyla yaşam kalitesini artırıyor.

Lokasyonuyla göz dolduran Kordon İstanbul, dünyanın ilk 3 katlı köprüsünün çıkış noktası dekovil hattı, metro ve havaray hatları, E5 ile E6 gibi ana arterlere kolay ulaşımı ve düzenli ulaşım planlarıyla dikkat çekiyor. Bunların yanı sıra bölge, Levent’e 9 dakika, Mecidiyeköy’e 10 dakika, Maslak’a 5 dakika, Taksim’e 5 dakika, Beşiktaş’a 17 dakika ve İstanbul Havalimanı’na ise sadece 20 dakikada rahatlıkla ulaşabilecek bir lokasyon olarak ön plana çıkıyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.