Emlak Haber Ajansı
Emlak Analizi ve Güncel Emlak Haberleri

Konut faizleri daha da düşecek!

Hazine ve Maliye Bakanı Albayrak: 'Türkiye güçlü performansıyla yine birilerini üzmeye ve şaşırtmaya devam edecek' dedi.

0

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak “Türkiye güçlü performansıyla yine birilerini üzmeye ve şaşırtmaya devam edecek.” dedi. Bakan Albayrak ayrıca, KDV uyuşmazlığında son noktaya gelindiğini ve imzaların Külliye’de atıldığını söyledi.

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, ekonomiye ilişkin önemli açıklamalarda bulundu. Bakan Albayrak “Cari açıktaki dengelenme hiçbir dönem bu kadar güçlü olmamıştı.” dedi.

Bakan Albayrak şunları söyledi:

Türkiye tüm bu süreçlerde yaşadığı imtihanlardan daha da güçlenerek yoluna devam edecek.Cari açıktaki dengelenme hiçbir dönem bu kadar güçlü olmamıştı.Türkiye güçlü performansıyla yine birilerini üzmeye ve şaşırtmaya devam edecek. KDV uyuşmazlığında son noktaya geldik, imzaları tamamladık, Külliye az önce imzaladı, hayırlı olsun.Konutta Mart itibarıyla günlük takip ettiğim rakamlar çok güçlü bir toparlanmaya işaret ediyor.Konutta faizler yüzde 1,28’lere geldi. Tahminim, mayıs gibi yüzde 1’in altını, yüzde 0,98’i görünce sektördeki süreç daha da hızlanacak.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.