Emlak Haber Ajansı
Emlak Analizi ve Güncel Emlak Haberleri

İstanbul’a Uyarı: Fabrika Yangınları Yanı Başımızdaki Saatli Bomba

0 1.035

Yangın konusunda Türkiye’nin en tanınmış uzmanlarından Prof. Dr. Abdurrahman Kılıç, başta İstanbul olmak üzere, fabrika yangınların yarattığı riske dikkat çekiyor, ülkemizin büyük sanayi merkezlerinin yüzde 98’inin deprem bölgesinde olduğunu ve beklenilen depremde çok sayıda fabrika yangını yaşanacağını belirterek durumun ciddiyetinin altını çiziyor, uyarılarda bulunuyor.

Türkiye Yangından Korunma ve Eğitim Vakfı ve Yangından Korunma Derneği ev sahipliğinde, yangına, sabotaja, depreme, iş kazalarına, çevre risklerine karşı algılayan, uyaran ve uygun çözüm sunan yeni cihaz ve sistemleri tanıtmak, günümüz teknolojisine uygun koruma ve önleme sistemlerindeki gelişmeleri ve yeni tasarım esaslarını açıklamak amacıyla düzenlenecek, TUYAK 2019 Uluslararası Yangın ve Güvenlik Sempozyumu öncesi konuyla ilgili bir basın toplantısı düzenliyor.

“Endüstriyel Yangınlar” ve “Fabrika Yangınları” konularının yanı sıra “Depreme Bağlı Yangın” konularının ele alınacağı, önlenebilir felaket olan yangınla ilgili çarpıcı örneklerin ve önlem yöntemlerinin paylaşılacağı basın toplantısında sizi ya da görevlendireceğiniz bir arkadaşınızı da aramızda görmekten mutluluk duyacağız.

 

TÜYAK

Tarih: 5 Kasım 2019, Salı

Saat: 09:30

Yer: Wyndham Grand Levent (Özdilek AVM’nin üst katı) / Mimar Sinan Salonu (4.Kat)

Program:

09:30 Kayıt&Kahvaltı

10:00 Prof. Dr. Abdurrahman Kılıç

Endüstriyel Yangınlar / Fabrika Yangınları / Deprem ve Yangınlar

10:45 Soru & Cevap

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.