Emlak Haber Ajansı
Emlak Analizi ve Güncel Emlak Haberleri

İçsel Venüs’ün Sesi etkinliği 25 Mayıs Cumartesi günü Borusan Müzik Evi’nde

0

Birçok dizi ve film projesinde senarist olarak yer alan yazar ve akademisyen Aylin Doğan, 2017 yılında Doğan Kitap etiketiyle çıkan “Murakami’nin Kedisi” isimli eseriyle edebiyat dünyasına başarılı bir giriş yapmıştı. Yeni çıkan ikinci kitabı “Bram Stoker’in Masası” ile ise dünyada çok fazla takipçisi olan büyülü-gerçekçilik akımının ülkemizdeki önemli temsilcilerinden biri haline gelmiş bulunuyor.

“V Kadınları” isimli edebiyat serisi aynı zamanda, Aylin Doğan’ın kurucusu olduğu V Kadınları Platformunun da ilham kaynağı olmuştur. V kadınları Platformu, kitap serisinde yer alan ve isimleri V Harfiyle başlayan 7 özel kadından yola çıkarak “Yeni Çağ Kadının performansı ne olmalıdır?” sorusuna hem analitik hem de sezgisel zekayla cevap arar.

Aylin Doğan bu amaçla; kendi performansını yaratmak isteyen Yeni Çağ Kadın’ını, birbirinden değerli eğitmenlerle bir araya getirmek için “Dharma Konuşmaları ve Pratikleri” isimli bir seminerler dizisine başlar. Bu seminerlerden ilki 25 Mayıs Cumartesi günü Borusan Müzik Evi’nde gerçekleşecek olan “İçsel Venüs’ün Sesi” adlı etkinlik olacak. Yurtdışından gelen eğitmenler, günlük hayat içinde rahatlıkla uygulanabilecek pratikleri, çok etkili meditasyon ve mantraları etkinliğe katılan konuklarla paylaşacaklar.

Platform ile ilgili daha detaylı bilgiye www.vkadinlari.com adresinden ulaşabilirsiniz.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.