Emlak Haber Ajansı
Emlak Analizi ve Güncel Emlak Haberleri

Hülya Avşar hem kazanıyor, hem de gençlere kazandırıyor

Ünlülerin gayrimenkul yatırımlarını bilmeyen yoktur. Hülya Avşar da kazancını gayrimenkul yatırımıyla değerlendiren ünlülerin başında geliyor. Emlak Haber Ajansı, olarak Hülya Avşar'ın ne kadar kazandığını ve nelere yatırım yaptığını sizler için derledik.

0

Ünlülerin gayrimenkul yatırımlarını bilmeyen yoktur. Hülya Avşar da kazancını gayrimenkul yatırımıyla değerlendiren ünlülerin başında geliyor. Emlak Haber Ajansı, olarak Hülya Avşar’ın ne kadar kazandığını ve nelere yatırım yaptığını sizler için derledik.

Hülya Avşar’ın kazancı ortaya çıktı. Yıllardır dizi, reklam, film ve TV gibi birçok projede yer alan 55 yaşındaki Hülya Avşar, yatırımlarını gayrimenkul ve arsa üzerine yapıyor. Avşar kızının yer aldığı projelerden elde ettiği geliri öğrenince şok olacaksınız! İşte hem Türk hem de yabancı ünlülerin dudak uçuklatan kazançları…

Hülya Avşar’ın kazancını öğrenince şok olacaksınız! Yıllardır dizi, film, reklam gibi birçok projede yer alan 55 yaşındaki güzel oyuncu, yatırımlarını arsa ve gayrimenkul üzerine yapıyor. İstanbul, Bodrum, Ayvalık, Londra’da gayrimenkulleri, İstanbul-Riva’da 900 dönüm arazisi bulunan Hülya Avşar’ın kazancı dudak uçuklattı. İşte ünlülerin kazançları…

Hülya Avşar 2017’de, bir yatak markasının reklam yüzü olmuş, 2 milyon TL almıştı. Marka, satışları yüzde 70 artıran Hülya Avşar ile ikinci kez masaya oturdu.

TOPLAMDA 8 MİLYON TL KAZANDI

2021’e kadar anlaştığı Hülya Avşar’a 6 milyon TL daha ödedi. Toplamda 8 milyon TL kazanan Avşar aynı zamanda işsiz gençlere de kapı açtı.

Hülya Avşar 30 yıldır yaptığı her film, dizi, program ve reklam anlaşmasına şöyle bir madde koyuyor: “Üniversiteden mezun, ailesini geçindirmek zorunda olan 2 gence iş bulunacak.”

Firma ya da yapımcı, Avşar ve ekibi tarafından belirlenen gençleri işe alıyor. Hülya Avşar’ın 1989’dan bu yana iş imkânı sağladığı kişi sayısı 350’nin üzerine çıktı.

İŞTE HÜLYA AVŞAR’IN KAZANCI!

20 yılda tenis sporuna kazandırdığı genç 1000 oldu. Hülya Avşar her yıl 30 üniversite öğrencisine de burs veriyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.