Emlak Haber Ajansı
Emlak Analizi ve Güncel Emlak Haberleri

Güvenlik endüstrisi SecuriTex Eurasia 2019’da buluşuyor!

Güvenlik Teknolojileri ve Zayıf Akım Sistemlerinin yenilikçi ve kapsayıcı fuarı SecuriTex Eurasia 2019, 11 Nisan’da kapılarını açıyor…

0 16

Başkent Ankara, Tarsus Turkey tarafından düzenlenen SECURITEX EURASIA 2019 Fuarı’na 5. kez ev sahipliği yapıyor. Kamu kurum ve kuruluşları ile güvenlik endüstrisini buluşturacak olan SecuriTex Eurasia 2019, 11 – 14 Nisan tarihlerinde Congresium Ankara – ATO Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek. Fuara, güvenlik teknolojileri ve zayıf akım sistemleri sektörlerinde faaliyet gösteren firmalar katılıyor.

Nisan ayında 5.’sini düzenleyecekleri Güvenlik Teknolojileri ve Zayıf Akım Sistemlerinin yenilikçi fuarı SECURITEX EURASIA hakkında bilgi veren Tarsus Turkey Genel Müdür Yardımcısı Mustafa Gültekin Gökgül, “Başkent olmasının da etkisiyle Ankara, güvenlik endüstrisi açısından ülkemizin en büyük pazarına sahip. Biz de Tarsus Turkey olarak bu pazarın tam kalbinde gerçekleştirdiğimiz SecuriTex Eurasia ile, sektör firmalarını, sektörün en büyük alıcısı konumundaki kurum ve kuruluşlarla buluşturuyoruz” dedi.

 

Güvenlik ve Emniyet ile ilgili her şey tek çatı altında sunuluyor!

SecuriTex Eurasia 2019 Güvenlik Teknolojileri ve Zayıf Akım Sistemleri ana konularına ilişkin tüm sektörel yenilikleri bir arada sunuyor. Fuarda; CCTV sistemleri, geçiş kontrol sistemleri, alarm, sinyal ve ikaz sistemleri, bina otomasyon sistemleri, güvenlik hizmet ve ekipmanları, konut, mağaza ve işyeri güvenliği, ağ ve veri güvenliği, bilgi güvenliği teknolojileri, güvenlik yazılımları, şifreleme, yangın algılama, uyarı ve söndürme sistemleri gibi ürün, teknoloji, malzeme ve ekipmanlar sergilenecek.

Başta Kamu Kurumları ve Bakanlıklar olmak üzere, askeri kurumlar, elçilik ve ataşelik gibi hassas güvenlik bölgeleri, belediyeler, inşaat ve proje firmaları, elçilik bankalar, fabrika, avm, otel ve hastaneler, lojistik firmaları, ticari konutlar, üniversiteler, sanayi bölgeleri, otoparklar ve tüm özel işletmeler, ihtiyaçları olan güvenlik teknolojilerini bu fuarda bulabilecek.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.