Emlak Haber Ajansı
Emlak Analizi ve Güncel Emlak Haberleri

Greenist’te bahar kampanyası başladı!

Greenist projesinde bahar kampanyası başlatıldı. Kampanya kapsamında

0

Saray Grup imzasıyla hayata geçirilen Greenist’te bahar kampanyası başladı. Greenist’in bahar kampanyası kapsamında, nakit alımlarda 10 daire için yüzde 15 indirim ve kişiye özel ödeme seçenekleri sunuluyor.  

Konut sahibi olmak isteyenler için sunulan avantajlar, 31 Mayıs 2019 tarihine kadar devam ediyor. Greenist konut seçenekleri arasında  1+1, 2+1, 2+1 dublex, 3+1, 3+1 dublex, 4+1, 4.5+ 1, 4.5+1 dublex, 5+1 dublex gibi çok sayıda seçenek sunuluyor. Hemen teslim edilen konutların tamamında fırın, set üstü ocak, davlumbaz, bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, kurutma makinesi, salon ve ebeveyn odasında klima bulunuyor. Greenist sakinleri ayrıca, dairelerindeki oda sayısı kadar otopark hakkı elde ediyor.

Greenist donatılar bakımından oldukça zengin seçenekler sunuyor, çocukların sosyalleşebileceği çok amaçlı spor sahası, oyun parkları, bisiklet parkuru, açık ve kapalı yüzme havuzu, özel çocuk kulübü, okul servisi bekleme alanı, hobi odaları, sauna, buhar ve masaj odaları, açık ve kapalı havuzu, oyun salonu, kafe ve restoranı, fitness salonu, pilates ve yoga odaları bulunuyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.