Turk Emlak Haber Ajansı
Emlak Analizi ve Güncel Emlak Haberleri

GOP Plevne’nin ilk etabında sona yaklaşıldı

İstanbul’un ilk ada bazlı kentsel dönüşüm projesi olarak gösterilen Gaziosmanpaşa Mevlana Mahallesi‘deki GOP Plevne projesinin ilk etabının 4 ay sonra tamamlanması planlanıyor.

0

Bahaş Holding tarafından 70 bin metrekarelik arazi üzerinde 3 etap halinde tasarlanan proje, brüt 60 ile 200 metrekare arasında değişen, 1+1’den 4+1’e kadar farklı kat planlarında 2.500 konut ve 200 ticari üniteden meydana geliyor.

İlk etabında satışların bugün itibarıyla yüzde 80 oranında tamamlandığı projede satış fiyatları 600.000 TL’den başlıyor.

“Türkiye’nin en fazla konut üreten şirketi” olarak hayata geçirdikleri kentsel dönüşüm projeleri ile bu alanda markalaştıklarını belirten Bahaş Holding CEO’su Abdüssamet Bahadır, 2021 yılını kentsel dönüşüm yılı ilan ettiklerini ve portföylerinde yer alan kentsel dönüşüm projelerini hızla olgunlaştırmaya başladıklarını söyledi.

GOP Plevne’de geldikleri aşama hakkında bilgiler veren Bahadır, şunları söyledi:

“İstanbul’un ilk ada bazlı kentsel dönüşüm projesi Gaziosmanpaşa’daki GOP Plevne Kentsel Dönüşüm Projemizin ilk etabının inşaat çalışmalarını tamamlamak üzereyiz. 4 ay sonra teslim aşamasına geçeceğiz. Gaziosmanpaşa Mevlâna Mahallesi’nde, 70 dönüm arazi üzerinde, 2 bin 500 konut, 200 ticari alandan oluşan projemizin ilk etabı 400 konut, 42 ofis ve 40 ticari alana sahip. Daha teslim aşamasına geçmeden bu etabın satışının yüzde 80’ini tamamladık. 3 etaptan oluşan projemiz, TEM’e sadece 300 metre uzaklıktaki merkezi konumu, içerisinde yer alan alışveriş merkezi ve geniş çarşı alanı ile bölgede başlattığı hızlı dönüşümle yatırımcılar tarafından ciddi bir talep görüyor. İlk etabın inşaat çalışmalarını tamamladıktan sonra hızla diğer etapların inşaat aşamasına geçmeyi planlıyoruz”

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Devamını Oku