Emlak Haber Ajansı
Emlak Analizi ve Güncel Emlak Haberleri

Emel Onur realtor.com’un emlak sektörü elçisi oldu

Lead Consulting Group'un CEO'su ve Miami’nin en önder emlak danışmanlarından Emel Onur, Amerika emlak dünyasının en etkili ve yaygın online gayrimenkul satış sitesi realtor.com’un sektör elçisi olarak seçildi.

0

Miami’nin en bilinen emlak danışmanlarından olan Türkiye’den ve dünyadan birçok ünlü isme gayrimenkul alanında danışmanlık veren Emel Onur, Amerika’nın bir numaralı ev arama portalı olan realtor.com tarafından ülkenin en başarılı, saygın danışmanlarının yer aldığı  “Emlak Endüstrisi Elçileri” grubuna seçildi.

Konuyla ilgili görüşlerini bildiren Lead Consulting Group’un CEO’su Emel Onur, “Amerika’nın en güvenilir ve etkin emlak arama portal realtor.com’a emlak sektörünün her alanında uzun yıllar görev yapmanın ardından seçilmiş olmanın mutluluğu ve heyecanı içindeyim. Bu platform aracılığıyla emlak sektöründeki başarılarıma yenilerini ekleyeceğime inanıyorum” dedi.

Amerika’da satılan evlerin büyük kısmının emlak danışmanı aracılığıyla satıldığını belirten Lead Consulting Group’un CEO’su Emel Onur, dijital emlak endüstrisinin öncülüğünü yapan realtor.com, 20 yıldır teknolojinin bütün avantajlarını kullanarak dünyanın dört bir yanından Amerika’da emlak yatırımı yapmayı düşünen yatırımcıları biraraya getiren çok önemli bir platform olduğunu vurguladı.

Realtor.com® Endüstri İlişkileri Başkan Yardımcısı Suzanne Mueller, Sektör elçi programı, en aktif emlak profesyonellerimizi, realtor.com®’daki ürün geliştirme ve program ekipleriyle daha derinden birleştiriyor. Ev satın almayı ve satmayı herkes için daha kolay ve daha faydalı hale getiriyoruz. Global elçilerimiz de bu konuda bize yardımcı oluyor. Enerjimizi ve dijital alandaki 20 yıllı aşkın tecrübemizi onlarla paylaşmaktan ve onların tecrübelerini yeni programlar geliştirirken kullanmaktan mutluluk duyuyoruz” dedi.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.