Emlak Haber Ajansı
Emlak Analizi ve Güncel Emlak Haberleri

10 Temmuz konut kredisi faiz oranları son durum!

10 Temmuz konut kredisi faiz oranları son durum! Ziraat Bankası, Vakıfbank, Halkbank konut kredi başvuru şartları! Kiracılara bankalardan büyük bir müjde geldi.

0

10 Temmuz konut kredisi faiz oranları son durum! Ziraat Bankası, Vakıfbank, Halkbank konut kredi başvuru şartları!
Kiracılara bankalardan büyük bir müjde geldi. Bu bağlamda ev almak isteyenler için faiz oranları düşürüldü.

Biz de bankaların güncel faiz oranlarını haberimizde derledik. Ziraat Bankası VakıfBank ile Halkbank taşıt finansmanlarında 4 yıla varan vade olanağıyla kredi kullandırırken, konut kredileri için vade sayısı 10 yıldır. “Enflasyona Endeksli Konut Kredisi faiz oranları 1-120 aya kadar vadede TÜFE 0,19 (aylık) marj oranı olarak belirtilmişti.” Ziraat Bankası ve Vakıfbank ev almak isteyenlere cazip konut kredileri sunuyor.

Ev almak isteyen vatandaşlar Enflasyona Endeksli Konut Kredisi’yle aylık TÜFE+0.19 faizle ev alabilecek. Ziraat Bankası’nın bu kredisiyle enflasyon düştükçe taksitler azalacak. İşte 10 Temmuz konut kredisi başvuru belgeleri ve faiz oranları!

10 Temmuz konut kredisi faiz oranları son durum! Ziraat Bankası, Vakıfbank, Halkbank konut kredi başvuru şartları! Ziraat Bankası: “Kredi faiz oranı müşteriler tarafından kredi kullandırım aşamasında seçilecek periyotlarda (6 veya 12 aylık), enflasyon oranına göre dönemsel olarak güncellenecek.” Ziraat Bankası konut ve taşıt kredisi faiz oranları ve taksit hesaplaması ortaya çıktı.

Banka, 10 yıla varan vadelerle konut kredisi, 4 yıla varan vadelerle taşıt kredisi kullandırmaktadır. “Enflasyona Endeksli Konut Kredisi faiz oranı 1-120 aya kadar vadede TÜFE 0,19 (aylık) marj oranı olarak belirlenmiştir.” Konut kredisinde geçen hafta 5 banka; Akbank, Garanti BBVA, İNG, HSBC, ŞekerBank ve kampanyalı konut kredisi için ICBC Bank faiz indirimi uyguladı. DenizBank ise kampanyalı konut kredisi faiz oranlarını arttırdı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.