Emlak Haber Ajansı
Emlak Analizi ve Güncel Emlak Haberleri

Hızlı, kolay ve düşük maliyetle taşınmak isteyenlere yepyeni bir çözüm

Kaplumbox ev veya ofisini hızlı, kolay ve avantajlı bir şekilde taşımak isteyenler için mükemmel bir seçenek sunuyor.

0 573

Kaplumbox ev veya ofisini hızlı, kolay ve avantajlı bir şekilde taşımak isteyenler için mükemmel bir seçenek sunuyor. Yüksek kaliteli, geri dönüşümlü plastikten üretilen Kaplumbox ürünleri, tasarımıyla yaşamı kolaylaştırarak, taşınma sürecini eşyalar için güvenli ve taşınan kişiler için keyifli kılıyor.

Hızlı, kolay ve güvenli taşınmak için yeni çözümler sunan Kaplumbox, taşınmayı planlayanlar için maliyet ve zaman tasarrufunu da bir arada sunuyor. Yeni bir ev ya da ofise geçerken en çok önem verilen konulardan biri dayanıklı kutular içinde güvenli biçimde eşyaların taşınmasını sağlamak. Yeni bir uygulamayı hayata geçiren Kaplumbox sağladığı zahmetsiz, taşınmaya yönelik geri dönüşümlü plastik kutu çözümleri ile taşınmak isteyenlere kolaylık sunuyor.

Taşınırken doğaya ve çevreye zarar vermemek için yepyeni ürünler

Yüksek kaliteli, geri dönüşümlü plastikten üretilen Kaplumbox taşınmaya özel olarak tasarlanması sebebiyle çevreye duyarlı olma özelliği taşıyor. Karton kutulara oranla %35 daha fazla eşya taşıma kapasitesine sahip olan kutular, su geçirmez ve darbelere karşı dayanıklı oluşu ile eşyalarınızı dış etkenlere karşı korurken ağaçların ve doğanın korunmasına da katkı sağlıyor.

Nakliye firmaları için kolay, taşınanlar için hasarsız çözümler

Nakliye firmaları için de tutması ve taşınmasında sunduğu kolaylık sebebi ile nakliye şirketleri için de kolaylık sağlıyor.

Taşınacak kişilerin kutulara kendi düzenlerine uygun şekilde yerleştirdiği ve kapaklarını kapattığı eşyalar, dış etkenlerin ve hava şartlarının olumsuz etkilerinden zarar görmüyor ve hasarsız olarak taşınmaya kolaylık sağlıyor.

Tasarruflu, hızlı ve kolay taşınırken anılarınızın ve eşyalarınızın korunması için özel kutular

Kaplumbox’ın zaman kazandırması ve tasarruf sağlaması da sağladığı avantajlar arasında öne çıkıyor. Sunduğu çözümlerle koli aramak ya da satın almak ile kaybedilecek zamanı kazandırıyor, ürünlerin temizlenmiş olarak temiz biçimde kapıya teslim edilmesi ve yine taşınmanın ardından evden teslim alınması taşınmanın yoğunluğu içinde olan kişilere hijyenik bir taşınma imkânı ve kolaylık sağlıyor.

Kaplumbox taşınmayı daha da güvenli hale getirmek için kutuların yanı sıra, taşıma battaniyesi, mini balonlu naylon, ambalaj kağıdı, koli bandı, streç film ve kutuların kapaklarını kilitlemek, değerli eşyalarınızı seri numarası ile kolaylıkla takip etmek için mühürlü plastik kelepçe gibi seçenekleri de sunuyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.