Emlak Haber Ajansı
Emlak Analizi ve Güncel Emlak Haberleri

Evinizi Ucuza Mal Edin

Ev sahibi olmak isteyenlere sunulan faizsiz ve peşinatsız finansal çözümler son zamanlarda oldukça dikkat çekiyor.

0 477

Ev sahibi olmak isteyenlere sunulan faizsiz ve peşinatsız finansal çözümler son zamanlarda oldukça dikkat çekiyor. Her geçen gün büyüyerek, müşteri hizmetleri, müşteri memnuniyeti, hayata geçirdiği yenilikleri, kendi sektörüne kazandırdıkları, kalite standartları gibi alanlarda aldığı uluslararası ödüllerle de adından söz ettiren Birevim, geliştirdiği özgün finansal model ile rakiplerinden ayrışarak tüketiciye sağladığı olanaklarla fark yaratıyor.

Türkiye’nin herhangi bir yerinden seçebileceğiniz, hayal ettiğiniz evi size vadeden Birevim ile alacağınız evin değeri dışında faiz, vade farkı veya kira ödemesi gibi ek maliyetler ödemek zorunda kalmıyorsunuz.

Aylık ödemek istediğiniz taksitleri kendiniz belirleyerek, 480 kişiye kadar oluşturulan tasarruf programlarına dahil olabileceğiniz Birevim’de evinizi diğer taksitli ev alma yöntemlerinin tamamından daha ucuza mal edebiliyorsunuz.

Borcunuzu olması gerekenden çok daha kısa sürede bitirebileceğinizi vurgulayan Birevim Yönetim Kurulu Başkanı Murat Çiftçi “Sıra Tespitli Tasarruf Yöntemimizde 120 kişilik tasarruf programına dahil olduğunuzda evinizi ilk ay alırsanız yöntemlerimizin özelliği ve dönemsel kampanyaların avantajı sayesinde toplam borcunuz 63 ayda bitiyor. Birevim’de ev alma sıranız geldiğinde gereksiz yere bekletilmezsiniz. Diğer taksitli ev alma yöntemlerine kıyasla daha kısa sürede ev sahibi olabilirsiniz” diyerek Türkiye’de ilk defa sundukları avantajlar ve ayrıcalıklı yöntemlerinden bahsediyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.