Emlak Haber Ajansı
Emlak Analizi ve Güncel Emlak Haberleri

Emlak Katılım Mersin’de ilk şubesini açtı

0

2020 sonuna kadar Türkiye genelinde 50 şube hedefi olan Emlak Katılım, İstanbul’daki 19. şubesini Maltepe’de, Mersin’deki ilk şubesini Akdeniz ilçesi İstiklal caddesinde açarak ülke genelinde 38 şubeye ulaştı.

Türkiye’nin önemli liman kentleri arasında yer alan, tarım, sanayi ve turizm hacmiyle öne çıkan merkezlerden biri olan Mersin’de ilk şubelerini açmaktan mutluluk duyduklarını belirten Emlak Katılım Genel Müdürü Nevzat Bayraktar, Katılım bankacılığı ilkeleriyle yeniden faaliyetlere başlamalarının ardından doğru hamlelerle gerek bireysel gerekse kurumsal müşteriler için yenilikçi çözümler sunduklarını söyledi.

Bayraktar’ın açıklamaları şöyle:

“Yeni projelerle birlikte sürdürdüğümüz şubeleşme çalışmaları, yol haritamızda önemli bir yere sahip. Yıl sonu şube hedefimiz kapsamında yatırımlarımızı sürdürmeye devam ediyoruz. Son yıllarda Türkiye’nin yeni turizm bölgesi olma yolunda emin adımlarla ilerleyen Mersin’de yeni müşterilerimizle buluşmak bizim için ayrı bir sevinç kaynağı oldu.

Şubelerimiz ile ülkemizin dört bir yanına hizmet götürürken, yerel ekonomiye ve istihdama da önemli bir katkı sağlıyoruz. Mersin şubemizin yanı sıra İstanbul’da da Maltepe şubemizi aktif hale getirdik.

Genişleyen şube ağımız ve e-şube’mizle ülkemizin istisnasız her köşesini kapsamayı ve müşterilerimize hizmet vermeyi hedefliyoruz.”

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Devamını Oku