Emlak Haber Ajansı
Emlak Analizi ve Güncel Emlak Haberleri

DASK Adres Kodu Sorgulama

Zorunlu sigortalar kapsamında yer alan DASK, yıkıcı etkilere sahip bir doğal afet olan depreme karşı maddi önlem alabilmek amacıyla yapılır. DASK ile ilgili tüm sorgulama işlemleri ile ilgili merak ettiğiniz detayları sizin için derledik.

0 466

Zorunlu deprem sigortası yaptırmak için Hangikredi.com’dan DASK sorgulaması yapabilirsiniz. DASK poliçe primleri konutun bulunduğu deprem risk bölgesi, binanın yapı tarzı ve konutun brüt yüz ölçümüne göre hesaplanır. DASK sorgulaması yaparak konutunuzun deprem risk bölgesi ve yapı durumuna göre hangi prim tutarı kapsamında olduğunu öğrenebilirsiniz.

DASK fiyatları ve teminatları tüm sigorta şirketleri için aynıdır. DASK poliçe prim hesaplamasını Hangikredi.com’dan yapabilirsiniz. Sitemiz üzerinden Zorunlu Deprem Sigortası sorgulaması yaparak hangi sigorta şirketlerinden Zorunlu Deprem Sigortası yaptırabileceğinizi öğrenebilirsiniz. DASK yenileme her sene gerçekleşeceğinden poliçenizin süresi dolduğunda yeniletmeyi unutmayın!

DASK Poliçe Sorgulama

Yaptırdığınız Zorunlu Deprem Sigortası poliçesinin detaylarına ulaşmak için resmi DASK sayfasını ziyaret edebilirsiniz. DASK sayfasında Zorunlu Deprem Sigortası bölümüne girdikten sonra “Poliçe Sorgulama” kısmından DASK poliçe no sorgulaması yapabilirsiniz.

DASK  Adres Kodu Sorgulama

Adres kodu, ülkemizde yer alan tüm konutlara atanmış 10 haneli özel bir numaradır. Adres kodu deprem sigortası poliçesi işlemlerinin kolay bir şekilde yapılmasını sağlar. Zorunlu Deprem Sigortası poliçesi yaptırmak için DASK adres kodu sorgulama işlemini, resmi DASK web sayfasından gerçekleştirebilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.