Emlak Haber Ajansı
Emlak Analizi ve Güncel Emlak Haberleri

Bruce & Emma Willis’in Kır Evi

Bruce & Emma Willis çifti New York'taki 22 dönümlük kır evlerini satmaya karar verdiler.

0

Bedford Corners, New York’taki 22  dönümlük arazide bulunan kır evi, aslında tam bir şato. Arazi içinde konuk evleri, personeller için evler ve ofis alanları bulunuyor.

Bruce Willis ve Emma Heming 2009’da evlendikten sonra sakin olarak nitelendirdikleri bu evlerine taşınmışlardı. Çiftin Mabel ve Evelyn adlarında iki kız çocuğu bulunuyor. Bruce ve Emma Willis ailelerine daha yakın olmak için batı kıyısına taşınmayı planladıklarından kır evlerini satmaya karar vermişler.

Nefes kesen panoramik manzarasına sahip olan ev toplam 22.6 dönüm içinde yer alıyor. Toplam 12 yatak odalı 4 evde peyzaj alanları,sebze bahçesi, tuzlu su havuzu, tenis kortu,  depolama alanları, araba garajları bulunuyor.

Misafir evlerinde ise toplam 5 yatak odası bulunuyor. Ayrıca bu evde de depo ve diğer ihtiyaçlar için gerekli alanlar bulunuyor. Çalışanlar için ayrılan bölümde ise 3 yatak odası bulunuyor. Bedford Corners Mt. Kisco, New York, Manhattan’dan 40 mil uzakta yer alıyor. Buda çiftin aile büyüklerine daha yakın olma isteklerini açıklıyor.

Emlak Haber Ajansı

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.