Emlak Haber Ajansı
Emlak Analizi ve Güncel Emlak Haberleri

Adriana Lima’ya Aylık Kirası 150 Bin Dolarlık Malikane

Adriana Lima ile aşk yaşayan Emir Uyar, güzel modele hasret kalmamak için kesenin ağzını açtı. Türk işadamı, Miami’de aylık 150 bin dolara lüks bir malikane kiraladı.

0

DÜNYACA ünlü model Adriana Lima, Türk yazar Metin Hara’dan sonra gönlünü Emir Uyar’a kaptırmıştı. Kişisel serveti 250 milyon doları bulan Türk işadamıyla yazı Mikonos ve İtalya’da tatil yaparak geçiren Lima, geçtiğimiz günlerde vatandaşlık aldığı ABD’nin yolunu tuttu. Yılın büyük kısmını sahibi olduğu Venedik’teki St. Regis Venice San Clemente Palace Oteli’yle ilgilenerek geçiren Emir Uyar ise aradaki mesafeye bir çözüm buldu. Sosyetik işadamı, Miami’de Adriana Lima’nın da malikanesine yakın bir yerde lüks bir villa kiraladı.

Emir Uyar’ın aşkını daha sık görebilmek için kiraladığı ultra lüks evin aylık kirasının ise 150 bin dolar yani yaklaşık 870 bin TL olduğu söyleniyor…

MELEK İÇİN KANATLANDI
YILIN büyük kısmını Venedik’te sahibi olduğu St. Regis Venice San Clemente Palace Oteli’nde geçiren Emir Uyar, seksi model için artık sık sık ABD’ye gidip gelecek…

BU GÜNLER MAZİDE KALDI
Lima, Uyar’dan önce aşk yaşadığı Metin Hara’yı sık sık Miami’deki evinde ağırlıyor; Hara Ailesi de çifte eşlik ediyordu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.